Ocena kierowcy - Peugeot 405 I Sedan

vodka_m@op.pl, 18 lat temu
Silnik 1.9 SPort MI-16 4x4 147KM 108kW
Rok produkcji 1989
Peugeot 405 I Sedan 1.9 SPort MI-16 4x4 147KM 108kW 1988-1992 - Oceń swoje auto
w tej cenie ostatnim autem jakim bym kupil byl by wlasnie ten, niewiem moze tylko ja trafilem na tak awaryjna wersje ale odkad go kupilem i podsumowal bym wydatki mial bym juz chyba merolka klasy "S" ... ale jak ktos cierpi na brak zajecia to polecam to autko nudzic sie z nim nie mozna :]
glosny, mocny , ryczacy, ale stojacy w miejscu :-/
skrzynia ... jaka skrzynia zamontowalem juz trzecia i modle sie zebym dojechal do nastepnego warsztatu ... aktualnie zamontowalem od 405 TD jeszcze dziala ... no ale dopuki dziala to nie ma co nazekac :]
jak jeszcze dzialoal naped 4x4 to niebylo lepszego... teraz nadal da sie jezdzic... z drogi jeszcze nie wylecialem to chyba jeszcze ujdzie :D ... jedyna rzecz zdajaca egzamin bez zadnych wkladow finansowych to zawieszenia hydropneumatyczne polecam :>
ideal ... dopulki mi lusterko wewnetrzne nie odpadlo, a prawe nie zaczelo samo zmieniac swojego ustawienia :-/
duza popielniczka nie mozna nazekac ... i dotego podswietlana :D:D:D
w zimie salna ... w lecie tez :] ... nawet przy otwartych oknach
mam 195 cm wzrostu i tylko troszke obijam kolanami o kierownice :]
porazka .... poprostu szkoda gadac ,,, a przy wyszych predkosciach to nawet nie slychac co sie gada ... ale sa plusy zaoszczedzimy na radiu bo i tak silnik go zagluszy :]
czastotliwosc wymian , napraw, tankowan jest spora .... ale ceny niesa nawet takie wysoki
zwlaszcza ze teraz takie autko mozna kupic za grosze to warte tylko zycze powodzenia jak bedziecie szukac kolejnego naiwnego jelenia co go kupi :D:D
hmm z drobiazgow to .... swoznie raz na rok trtzeba wymienic , laczniki stabilizatorow praktycznie zaraz po kupnie nadaja sie do wymiany, trzeszczace plastiki, palace sie wlaczniki swiatel i kierunkowskazow, trzeszcza skrzynia biegow, polosie, przeguby, elektryka juz nie wspomne..... dalej moze przestane wymieniac bo juz miejsca zaczyna brakowac
wszytsko bylo by dobrze gdyby jakis facet opychajacy sie zaba na sniadanie nie wymyslil toczni lozyska w zwyklum dekielku od skrzyni biegow (baran) silnik niezawodny, trzeszczy, strzela, kopci ... ale jezdzi :]

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.9 SPort MI-16 4x4 147KM 108kW [l/100km]

11,8