Lista ocen Peugeot 405 II Kombi (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bruno
Kombi 2.0 121KM 89kW
Przód klasyk na mcpersonach, tył słynna już belka. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Zawieszenie dobrze resoruje, aż czasem za mocno. Samochód jest miękki, jest wrażenie jakby się płynęło statkiem, ale nie buja na boki. Oczywiście mówię w pozytywnym znaczeniu :) Bardzo wygodne zawieszenie, które nie męczy kierowcy i pasażerów. Koszt regeneracji belki tylnej nei jest już taki duzy, i w kwocie 700zł wyremontować tylne zawieszenie, na które...
~ziboo
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
uwazam ,ze bardzo dobrze jak na swoje lata ,chociaz przy duzych predkosciach na zakretach niepewny (zalezy od wersji ,teraz mam executive,(full opcja ale na zwyklym zawieszeniu ,wczesniej 8 lat temu mialem grdt wersje sportowa dla diesla ,obnizany i powiem ze nawet przy zmeczonym zawieszenu i przebiegu 370 tys prowadzil sie znakomicie.
~choyrak
Kombi 2.0 121KM 89kW
Mówia że w tych modelach coś może pukać w przedim zawieszeniu. U mnie nic nie puka i nic nie stuka, tor jazdy jest pewny, zawieszenie komfortowe - dobrze tłumi nierówności - z dziurami jest gorzej - trzeba omijać.
~kordi, kordi77@interia.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
ciagle padajace kostki stabilizatora:/, niewiarygodna trwalosc amortyzatorow z przody (nadal sa orginalne), zle rozwiazanie lozyskowania wahaczow tylnej belki-koniecznosc wymiany belki po zuzyciu
~Sylwek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Zbyt miękki, mam go zaledwie pół roku, przejechałem 16 tys. km i wymieniłem amortyzatory. Jak na kombi zbyt niski, na koleinach łapie podłogą astalt. Fajnie się prowadzi.
~Marek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Daje 4, za calkiem niezle i trwale zawieszenie, ale generalnie miekkich aut nie lubie. Nie plywa po drodze, ale ma tendencje do bujania.
~Przem
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
trzyma się drogi lepiej niz większość aut którymi jeździłem, mam porównanie z Audi 80, VW Passatem, R 19, Astrą II i Mondeo.
~Markuz marcuz@poczta.fm
Kombi 2.0 121KM 89kW
troszke twarde zawieszenie ale w sumie w kombiaku to wytlumaczalne.Przy wiekszych predkosciach czuc kazda nierownosc
~Kubi
Kombi 2.0 121KM 89kW
Jak dla mnie trochę za sztywny, ale ja lubię miękkie auta, za to dobrze się prowadzi, niezłe wspomaganie i precyzyjny ABS

Usterki Peugeot 405 II

Peugeot 405 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu