Ocena kierowcy - Peugeot 405 II Sedan

skakanka P.S. PRZEPRASZAM ZA PISMO (jestem w niemczech i nie mam polskich znakow)., 16 lat temu
Rok produkcji 1993
Peugeot 405 II Sedan 1.8 101KM 74kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Jest to moj drugi peugeot i jestem bardzo zadowolony.Polecam wszystkim , za niewielkie pieniadze mozna miec naprawde fajny samochod. Bardzo dobrze wyposazony(ABS,centralny,wsp.kierownicy, el.szyberdach,el. szyby itp) ,ladny, komfortowy , ale nie jest niemiecki a to dla niektorych jest powazna wada.
Silnik glosny powyzej 130km/h, do 100km/h przyspiesza ospale ale powyzej 100km/h juz idzie bardzo dobrze. mialem okazje jechac z monachium do krakowa z kolega ktory jechal audi b4 tdi i byl bez szans, dodaje jeszcze ze spala przy szybkiej jezdzie (ok 130-150km/h)ok 9l .
skrzynia biegow w porzadku , troche za dlugi skok lewarka.
Nie prowadzi sie po zakretach jak mondeo ,ale mozna przejechac 1000km autostrada bez zmeczenia jazda, jestem bardzo zadowolony.
Bardzo dobra. W lusterkach rowniez.
Troche szkoda ze tylnia kanapa sie nie sklada.
Idealne. Lepsze od mondeo, golfa 3, audi 80.
Wystarczajaco chociaz dla mnie(190 cm wzrostu) mogloby byc wiecej. Z tylu ok.Pozycja za kierownica srednia o wiele gorzej niz w mondeo.
Silnik glosny, przy duzych predkosciach nadwozie rowniez.
W miescie 9-10l na 100km, trasa 90km-120km/h 8l, 140-180km/h ok 9,5l na 100km. Ceny czesci normalne.
Za cene jakiegos golego golfa 1.3 z 80-lat mozna miec bardzo dobry samochod.
Drobiazgi sie zdarzaja. Np. zamek w klapie tylniej. Troche czesciej niz w golfie 2.
Usterki :wypalone odblaski w lampach przednich,zuzyty zacisk hamulcowy (stuki),wycieki oleju

Usterki Peugeot 405 II

Peugeot 405 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu