Ocena kierowcy - Peugeot 405 II Sedan

Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Peugeot 405 II Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : dynamiczny i oszczędny i odziwno bardzo wytrzymały i BEZ OBSLUGOWY
Układ elektryczny : centralny zamek musiałem przesmarowac w jednych dziwach bo sie domkąć nie umiał
super samochód za naprawdę tanie samochody oczywiście polecam ten samochód z tym samym silnikiem co mam bo wiem co mam
silnik chodzi jak pszczółka, elastyczny, mocny, dynamiczny, nie bierze oleju a jezdze na półsyntetyku(10w40) wymiana co 9 tysięcy. Przejechałem samochodem 20 tyś, auto sprowadziłem z holandii
beż zarzutów, nie raz nie chce wsteczny wskoczyć ale to sprzęgło sie wciśnie drugi raz i jest ok:D
prowadzi sie dobrze nic nie puka nic nie stuka.wymieniłem tylko na samym początku koncówkę drążku i klocki hamulcowe, a i jak go kupiłem to abs nie działał ale doszedłem do strzału i przy czujniku kabel był w połowie przerwany to uciąłem przy kostce i przy czujniku i dałem nowy kawałeczek przewodu i gra :)
wszystko widzę
wszystko pod ręka jak na ten rocznik
grzeje super i klimę mam latem jak szyber dach otworze
dobrze jest nie męczy samochód jak sie jedzie w długie trasy np polska-niemcy. Jedyna wada brak podłokietnika dla kierowcy:/
gdyby nie dziurawy tylnik tłumik to dałbym doskonały, rzadko sie zdarzy jak jakiś plastik trzeszczy
na trasie 5 litrów łyknie jadąc około 120km/h a potrafi szybciej jechać nawet 190 :D tylko szkoda samochodu na nasze dziurawe drogi
za 5 tyś nic lepszego nie kupisz
nie narzekam teraz muszę wymienić wężyk od przelewu pomiędzy wtryskami. Jak kupiłem samochód dałem specjalistą żeby zmienili mi rozrząd i mi zawór skrzywili i powyżej 120km temp wody rosła do 110 stopni myslałem ze mi uszczelka poszła ale okazało sie ze specjaliści zawór skrzywili.Szklanki (cylindry) nie widać zużycia mimo 292000 km
nie było to co wyżej czyli specjalista :(

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]

Peugeot 405 II Sedan