Lista ocen Peugeot 406 Kombi (114) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klapsm1977
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Auto kupione od pierwszego wlasciciela w polsce przy przebiegu 135.000 km z Polskiego salonu serwisowane . Od 2007 w mojej eksploatacji a od 2011 u mojego brata. Poza jakimis pierdolami typu tulejka , lacznik stabilizatora zadnych problemow. Bardzo fajnie zestrojone zawieszenie idealne na nasze drogi. Polecam z czystym sumieniem.
~Tomas
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Posiadam Peugeota 406 2.0 HDi 109 KM.Jestem bardzo zaskoczony silnik mocny i zywotny. zawieszenie rewelacja + bardzo wygodne fotele.ogromny bagaznik auto mam 4 lata zrobilem 75tys.km wymienilem tylko sprzeglo i przeplywomierz powietrza czesci sa dosc tanie wiec dopoki nie padnie silnik jezdze i ciesze sie z zakupu
~BIGIS robertkamela@wp.pl
Kombi 3.0 V6 24V 207KM 152kW
Ogólnie auto jest ok.Duze,wygodne,z dobrą dynamiką i stosunkowo ekonomiczne.Niektórzy powiedzieliby,że ekonomia to HDI ale nie do końca tak jest.Większe osiągi w HDI skutkują spalaniem w granicach 9-10 l/100km.A wiadomo jaka jest cena ON nie mówiac juz o wyzszej cenie przy zakupie auta.Do tego dochodzi jeszcze jakość paliwa... ;/
~cornholio
Kombi 2.0 16V 132KM 97kW
Dobre auto za nieduże pieniądze, tanie w eksploatacji na gazie nawet z II generacją, kolektor plastik (3 niegroźne strzały przez całą eksploatację, zanim nauczyłem się co je powoduje), super zabezpieczenie blach przed korozją, kupiłbym ponownie ale kombi i w dieslu, niestety już nie produkują a 407 to moim zdaniem nie dorasta do 406
~Człek
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jestem młodym człowiekiem i jak dla mnie to bryka idealna, komfortowa, zrywna, pakowna, oszczędna i niezawodna. Długie trasy pokonuje bez żadnych problemów i bez częstych przystanków. Znajomi uwielbiają wypady gdy jedziemy \"krążownikiem\" i nie marudzą na brak wygód, co chyba raczej wskazuje na \"+\".
~asiamisia
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Interesująca alternatywa dla ceniących wygodę, niezawodność, francuski styl przy jednoczesnym rozsądnym poziomie wydatków. Dzieci go uwielbiają szczególnie gdy mogą podróżować w bagażniku wersji kombi. Zmieszczą tam się również wszystkie rzeczy potrzebne na wakacjach.Naprawdę, to auto jest świetne.
~Kambium
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko mimo lat wygodne rodzinne, fotele i komfort jazdy jest ok. Ojciec mowi ze mu lepiej sie siedzi w Peugeocie 406 (2000r) niz w jego Leonie 2 (2008r) to samo słyszalem od znajomej ktora tez ma ten sam model ze Toyota avensis jest twardsza i zawieszenie i siedzenia.
~dattam@op.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Jeżdżę nim od 2005 roku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Zadnych awarii, które by unieruchomiły samochód. Ogrooomny bagażnik (kombi) i wygodna jazda, nawet po ponad 1000 km ciągłej jazdy nie czułem wielkiego zmęczenia. Chociaż muszę go sprzedać to gorąco polecam.
~laksen
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jest to samochód który łamie obiegową opinię o tragicznej awaryjności francuzów i drogich częściach. Jest przyjacielem dla rodziny, duży, wygodny, oszczędny i z wielkim bagażnikiem, a przy tym cieszy oko. Polecam każdemu. Za te pieniądze uważam to za doskonały wybór.

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Azbest
Kombi 2.2 16V 158KM 116kW
Po prawie dwóch latach eksploatacji mogę śmiało powiedzieć że to najlepsze auto ze wszystkich które do taj pory miałem. Owszem zawsze można było zrobić coś lepiej, ale jak na kilkunastoletniego francuza na prawdę nie jest źle. Mocne 4+
Peugeot 406 Kombi