Lista ocen Peugeot 407 Coupe (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AdiKas
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Spryskiwacz sie zepsuł, podejrzewam gdzieś pęknięty wężyk. Jazda bęz spryskiwacza to porażka. Przewody w tylnej klapie się chyba przetarły bo zgasło światło i nie widzi otwarcia bagażnika. Ułamały się elementy w korku wlewu paliwa, bo tak się zassał, że nie szło odkręcić. Zimą przymarzają szyby, klamki i drzwi. W innych autach pewnie też ale, że drzwi tu są z szybami bezramkowymi, to można je sobie popękać. Aby drzwi się otworzyły szyba musi...
~ssasdqwe
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Usterki zawsze sie zdarzają jak w każdym aucie wiadomo w nowym aucie o nie ciężko w tym to zależy od kogo kupilismy jesli ktoś dbał to bd tego mało jesli nie to bd wtedy troche wiecej ale chyba nikt nie ?upuje auta od kogoś z mysla ze nic nie bd musial dołożyć do interesu :p male awarie od czasu do czasu pozwalaja przynajmniej zapoznać sie lepiej z naszym autkiem
~Maybach
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Autem jeździłem niestety w większości po mieście, na krótkich dystansach i systematycznie coraz bardziej mi słabło. Problematyczne okazały się zawory EGR oraz zaworek swirl. Niestety po naprawach problemy szybko wracały ze względu na miejski tryb mojej jazdy. Dodatkowo notorycznie pękały mi przelewy od paliwa - wymieniałem je chyba z 4 razy.
~Pierwszyfrancuz
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Czujnik abs, lubią się co 2, 3 lata jakoś psuć, przecierają się kable, ale to eksploatacja, także bez specjalnego znacznia i nie jest jakoś droga ta część w ASO. Jak jest mokro i bardzo wilgotno to czasem potrafią się lekko klosze zaparować, ale minimalnie. Nie no, jak na Francuza to mało takich drobiazgów :)
~falconn
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Mam sporą wiedzę w temacie tych silników i tych aut. Drobne usterki, to spalająca się żarówka świateł postojowych i tyle. Cewki zapłonowe od razu wymieniłem plus do tego świece i wszytko chodzi wzorowo!
~Nocturne
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Pierdoły psują się często. Odpadają elementy podwozia, bo łatwo autem otrzeć o coś. Elektronika szwankuje, bo kable są słabo wykonane. Skomplikowane zawieszenie szybko się zużywa.
~ZADZIWIONY.
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
czasem sa problemy z abs/esp. ale okazało się , że to wina startych tarcz i płynu od zbiornika wyrównawczego. nie wiem co to ma do rzezy ale dolali i problem prysł ;)
~robson0
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Samochód mam od fabrycznie nowego. Przez 60 000 km przejechanych tym samochodem jedynym szwankującym elementem okazał się termostat. Poza tym żadnych zastrzeżeń.
~Michał
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Nie mogę narzekać. Z tego co sobie przypominam, jestem z moim samochodem u mechanika średnio 1x w roku. Zmieniam olej i filtry + naprawiam drobiazgi.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Łukasz
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
W zasadzie brak... po za eksploatacją wynikającą ze zużycia to auto dobrze się trzyma (oczywiście zależy to jeszcze od tego jak się o nie dba).
Peugeot 407 Coupe