Lista ocen Peugeot 407 Coupe (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Przy obecnym przebiegu szczelność silnika pozostawia trochę do życzenia. Uszczelniałem silnik już przynajmniej dwukrotnie i zazwyczaj po kilku miesiącach znowu są zapocenia i lekkie wycieki. Zdarzyło się też, że straciły szczelność pokrywy zaworów. Największy problem z którym się spotkałem, to wyrwanie świecy, co oczywiście spowodowało uszkodzenie cewki. Zdarzyło mi się to w trasie, a następstwem była nieudolna naprawa. Dopiero kolejny...
~ssasdqwe
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Poważnych usterek nie powinno byc jesli nie kupimy skatowanego auta drobne wgniotki itp to norma nikt nie kupuje coupe zeby stalo od czasu do czasu nawet należy poszalec taki samochód nawet do tego namawia i wiadomo co sie wtedy dzieje :/ ale to tylko estetyka gorzej jak ktos zarzynał auto a my takie kupilismy wtedy mozemy sie spodziewac ze niedługo bd miec spore wydatki bo to wkońcu wyjdzie
~Pierwszyfrancuz
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Brak, cewka była wymieniana, ale to przebieg już.. Jak coś odnotuję to dodam, wspomnę tylko, że sporo części elektryki, podzespołów pasuje z Peugeot 407 zwykłego i Citroena c5 a to dość spora grupa także części jakoś w miarę tanie, można brać zamiennikowo, ten sam element a inne oznaczenie na opakowaniu.
~AdiKas
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Pierwszy był łącznik elastyczny wydechu. Za drugim razem też. Okazało się, żę przez naderwaną poduszkę reakcyjną pod silnikiem. Potem sprzęgło. Odpukać nic więcej.
~xxx
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Jeśli trzeba będzie coś robić to będzie to wynikać z typowo dieslowych problemów eksploatacyjnych które prędzej czy później wystąpią jak w każdym silniku.
~Nocturne
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Tu jest lepiej. Ale świece żarowe są bardzo trudno dostępne, a ich wymiana kosztowna, więc wiele diesli ma problemy z odpalaniem na zimno.
~MJ
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
odpukać, nic mnie się jeszcze nie wydarzyło i mam nadzieję, że tak będzie... zadowolony jestem i na razie bez żadnych niespodzianek:) wieć tankować i jeździć.
~Michał
Coupe 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Zero problemów. Jedynie olej co 10 tys km Total 5w30, filtry, pamiętać o wymianie rozrządu i cieszyć się nie zawodnym użytkowaniem.
~ZADZIWIONY.
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Nic i niech tak pozostanie bo nie zamierzam sprzedawać ;P NIE MA ZA BARDZO O CZYM PISAĆ , JAK COS TO POINFORMUJĘ ;)
~Sniegu
Coupe 2.2 16V 163KM 120kW
Nadpalenie sie uzczelkipod glowica przy 80tkm to przesada. Typowe dla jakosci materialow w Peugeotach
Peugeot 407 Coupe