Ocena kierowcy - Peugeot 407 Sedan

a., 16 lat temu
Silnik 1.8 16V 125KM 92kW
Rok produkcji 2006
Peugeot 407 Sedan 1.8 16V 125KM 92kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
W zasadzie auta sie juz pozbylem po 19 m-cach Byl to moj 4 "francuz"ale dal mi w kosc. Rok temu zepsula mi sie po raz pierwszy klimatyzacja MUSIALEM CZEKAC POMIMO ZE SAMOCHOD NA GWARANCJI 8 TYG NA ZGODE CENTRALI PEUGEOT na naprawe!!!! czas 8 tygodni. 2x korzytsalem z assistancu i wracalem do serwisu z powodu awarii hamulcow zglasanej przez komputer (SAMOCHOD MIAL NIE WIELE PONAD ROK!).W koncu okazało ze padły czujniki przy hamulcach, ale aby je wymienic to trzeba wymienic klocki hamulcowe (wczesniej je wymienialem na przegladzie). Chciceli zebym sobie za nie ponownie zaplacił , znowu poszlo zapytanie do centrali o zgode. Peugeot Polska odpowiedziała ZE MOGE TAK JEZDZIC!!!! a w aucie komputer robil dyskoteke z tego powodu. Dopiero pismo zaprzyjaznionego radcy prawnego bardzo sluzbowe grożace ze bede traktował odmowe jako zerwanie warunków umowy wymusiło zgode na na naprawe. Kolejny przykład jadac autem koputer zglosil mi (bylem w srewisie 2000 km wczesniej) ze mam sprawdzic poziom oleju, dzwonie do assistancu co mam zrobic (jest wieczor niedziela) a on mowi zebym sprawdził poziom oleju , ja na to ze mam rozgrzany silnik, facet odpowiada ze bym jechal do serwisu na to ja pytam czy biora odpowiedzialnosc za zatarcie silnika, odpowiedzieli ze nie, na to ja prosze aby przysłai platforme, bo nie zaryzykuje jazdy, on mi odmawia, mowi ze jak mam niski poziom oleju to mam sobie dolac (PRZEBIEG 54 TYS KM, BYL DOPIERO CO W SERWISIE !), Chce rozmawiac z jego szefem on odmawia, mowi ze od 8 rano moge dzwonic. Naszczescie bylo blisko domu, ciekawe co bym zrobił gdyby to była noc, dlaeko od stacji benzynowej i w polu. TAKA JEST POMOC FIRMY PEUGEOT, MIMO GWARANCJI. nie wspominam juz o uszczelkachi innych drobiazgach te auto mimo serwisowania prawie nigdy nie było w 100% sprawne. Wiecej juz peugeota nie kupie i nie polecam mimo bardzo ladnego wygladu !
ta pojemnosc i moc jest za slaba w stosunku do wagi auta
Klimatyzacja psula sie kilkakrotnie wiecej w calosciowym komentarzu
Mam co prawda ciezka noge ale srednia po miescie 10,4 to troche za duzo
wiecej w calosciowym komentarzu