Ocena kierowcy - Peugeot 407 Sedan

macreksio, 16 lat temu
Silnik 2.0 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 2004
Peugeot 407 Sedan 2.0 16V 136KM 100kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jest rewelacyjne!!!
Układ elektryczny : drobne usterki z elektronice, które można usunąc upgradując oprogramowanie w zaprzyjaźnionym serwisie Peugeot:)
jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przy zakupie rozważałem takze BMW 3, ale nie żałuję wyboru.Za te same pieniądze mam dużo młodsze autko z bogatszym wyposażeniem z bdb silnikiem i rewelacyjnym zawieszeniem. Na dodatek to piękny samochód i wyróżnia się z tłumu innych nudnych aut
powyżej 2500-3000 jest bardzo dobrze, gorzej przy obrotach poniżej 2000, np podczas ruszania, ale to w końcu benzyna
bardzo przyjemna w uzytkowaniu, biegi wchodza lekko i precyzyjnie, choć przydała by sie 6 przy duzych prędkościach
świetnie trzyma sie drogi, jedyna wada to to, ze jest dosc niski i trzeba uważać na progach zwalniajacych, ale coś za coś
torchę ograniczona przez przednie słupki, ale ogólnie OK, do tyłu pomagają czujniki cofania
wszystko jest pod ręką, troche małe przyciski klawiatury telefonu, ale tego się rzadko używa, kierownica świetnie leży w dłoniach, fotele są bardzo wygodne i dobrze trzymaja w zakrętach
dwustrefowa klima jest OK, nic dodac nic ująć. Duzy plus za nawiewy dla pasażerów z tyłu. W 406 tego bardzo brakowało
z przodu bardzo duzo miejsca, z tyłu też ok, zresztą rzadko tam jeżdżę:P bagażnik mógłby być ciut większy, ale za to ma po bokach bardzo praktyczne schowki
troche brakuje 6 biegu, bo powyzej 160km/h robi się trochę głosniej ale ogólnie jest ok. Polecam boczne szyby klejone
jak na 2,0 silnik jest OK.Spodziewałem sie większego zużycia paliwa.
Ku[iłem dwuletnie autko w idealnym stanie z bardzo bogatym wyposażeniem za 40% ceny nowego egzemplarza.. więc nie narzekam:)
przepalona żarówka od ksenonów, co po 80tys.km jest raczej rzadkością. Czasem włączają sie wycieraczki przy otwieraniu centralnego zamka(jeden przebieg i stop), ale to ponoć wina oprogramowania, które mam miec zmienione. Poza tym jak na razie OK
Jak na razie brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 136KM 100kW [l/100km]