Ocena kierowcy - Peugeot 407 Sedan

robert.guzior@neostrada.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Peugeot 407 Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Inne : tylko wygląd i nic więcej wiem dlaczego dają takie rabaty bo to moim zdaniem szmelc.Miałem starego forda 10lat.myśle sprzedam jest stary i się będzie sypał jezdziłem 3 lata i nic poza eksploatacyjnymi wymianami.Atu zakup 5szt i wszystkie nawalają.
Zawieszenie : stuki w zawieszeniu
Karoseria : leje się do środka woda,żle spasowany karzdy z trzech
Układ elektryczny : radio się popsuło
jakieś trzeszczenia w kokpicie i w drzwiach kierowcy,wlewanie się wody do bagażnika.
stuki w zawieszeniu przy powolnej jezdzie naskręconych kołach w prawo(nierówna droga)dodam 2000km.przebiegu!!!!!!! serwis stwierdził wybite gałki zwrotnic prawa i lewa strona.Wymienili iiiiiiiii gówno pomogło.Serwis w Wieliczce u Antoniaka to jakaś pomyłka.Dodam kupiłem pięć samochodów 3-407 i 2-107 .następna 407 zepsuło się radio po 1 tygodniu Antoniak stwierdził że nic nie może zrobić nawet się do tego nie zabrali,Golemo naprawiło(Kraków).I kolejna 407 stuki z tyłu z prawej strony przebieg 4000km.!!!!!!!!!!! jeszcze nie byłem z tym.peugeot 107 miał palić 4,5 do 5 litrów pali ku....a 8,5!!!!!!!!! po mieście serwis rozkłada ręce,fajnie.następny 107 pali 6 litrów ale w aucie mam akfarium leje się prawymi drzwiami.i to narazie chyba tyle.żaden samochód niema przekroczone 5000 przebiegu.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi FAP 140KM 103kW [l/100km]

9,5