Oceny Peugeot 5008– wybierz generację

Najnowsze oceny Peugeot 5008

~daniel koszalin
Crossover 1.6 THP 165KM 121kW
Peugeot 5008 II
Auto z zewnatrz prezentuje się świetnie. szczególnie w wyrazistych kolorach. Wewnątrz wszystko poukładane. Dużo miejsca. Stosunkowo dobre osiągi. Choć ma swoje niedopracowania. o ktorych ponizej w poszczegolnych działach. Ogolna ocena b.dobra minus. Warto dopłacić na nagłośnienie (opcję) FOCAL. gra bosko.
~automaniak:-)
Peugeot 5008 I
Bardzo fajne rodzinne auto, które daje też dużą przyjemność prowadzenia. Uważam, że jest godne polecenia, ale tylko do ceny 75 tyś zł. Wtedy cena jest adekwatna do jakości tego samochodu. Nie ma sensu kupować mocnych silników, bo nie jest to rajdówka, choćby ze względu na swoją wysokość. Kupowanie wersji wyposażenia wyższych niż standardowa też jest nieopłacalna, bo cena zwiększa się bardzo a przydatność dodatkowego wyposażenia jest...
~jan marian
Peugeot 5008 I
Fajne rodzinne auto z ekonomicznym silnikiem HDI. Pojemne i wygodne.
~Doświadczony - zakupiony peugeot 5008 jest moim dziewiątym autem
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Peugeot 5008 I
po miesięcznej jeździe peugeotem 5008 wrażenia pozytywne, gdyby przełączanie biegów lewarkiem było płynniejsze i cichsze, a zawieszenie nie przenosiło drgań na kierownicę przy jeździe po nierównościach - to uważam, że w segmencie minivanów peugeot 5008 zasłużył na palmę pierwszeństwa.
~RoRo
Peugeot 5008 I
Raczej udany samochód, spełniający moje oczekiwania. Dość dobrze wykonany, przestronny, ekonomiczny i cichy. Poza tym mnie się po prostu podoba. Jego linia, szczególnie z profilu jest pełna smaku. Ale o gustach się nie dyskutuje.
~Cynik150
Minivan 1.6 THP 156KM 115kW
Peugeot 5008 I
Bardzo dobry samochód dla rodziny ze względu na przestrzeń dla pasażerów, ogromny bagażnik, przeszklony dach :-). Znakomity silnik i dość sztywne zawieszenie sprawiają, że wrażenia z jazdy są również bardzo przyjemne. Problemem zaczynają być awarie (już dwa razy naprawiane zawieszenie)
~alus
Minivan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Peugeot 5008 I
Bardzo dobry samochód dla rodziny. Miałem porównanie z innymi - w tej klasie w grę wchodził VW Touran, Opel Zafira, Ford S-Max. Moim zdaniem jeśli chodzi o funkcjonalność oraz współczynnik cena/jakość to 5008 bije wszystkich na głowę. Wbrew opinii o awaryjności "francuzów" - nie sprawdza się to. Samochód póki co się nie psuje - odpala nawet jak jest zimno, choć owszem ma parę swoich mankamentów. Parkowanie wbrew pozorom dość łatwe,...
~WAJO
Peugeot 5008 I
Dla mnie przedni fotel mógłby mieć dłuższe siedzisko ale narazie odpowiedznie widziałem tylko w BMW
Peugeot 5008 I
Samochód dopracowany, bardzo uniwersalny. Świetne auto rodzinne. bezpieczny, dynamiczny, cichy i ekonomiczny. Wiele lat eksploatacji bezproblemowej.
~varden
Peugeot 5008 I
Z czystym sumieniem mogę polecić Peugeot 5008. Poprzednio jeździłem Passatem 2007 r. sedan z silnikiem 2,0 tdi, sprzedałem go dopiero w 2010 roku ze względu na spłatę kredytu zaciągniętego na ten samochód. To była moja udręka z tym samochodem. Dlatego po częstych wizytach w serwisie z tym co miało być niezawodne, mogę zdecydowanie polecić Peugeot 5008.
Peugeot 5008