Ocena kierowcy - Peugeot 607

adam, 8 lat temu
Silnik 2.2 16V 158KM 116kW
Rok produkcji 2005
Peugeot 607 2.2 16V 158KM 116kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
posiadam juz trzeciego takiego puga pierwszy 2,2 hdi 2002, drugi 2,2 hdi 2005 automat wszystkie idealne pierwszym zrobiłem do 400 tyś km i kupiłem po lifcie ale benzynkie ale diesle także ok .
bardzo elastyczny można na 5 jechac 50 na godz.bardzo cichy w srodku nic cisza nie raz nie wiem czy silnik chodzi.
nie mam uwag biegi przerzuca płynnie
bardzo dobrzesie prowadzi proste zawieszenie nic nie siada ew jakiś łącznik za 30 zł.
jedną rzecz którą cenie jest komfort i to jet to komfort nieziemski tłumi idealnie każda polska dziurę jezdziłem bmw e 65 ,merc s z pneumatyka a tu bez i to samo tanie w naprawie zwykłe nie wielowachacz ale nic sie nie psuje.
ogólnie łacznie 11 lpg,trasa 9 l,miasto myśle ok 12, diesel tez 607 2,2 hdi manual ok łacznie 7 l automat 9 l.
ostatnio robiono testy aut które najszybciej sie nagrzewaja zima i wygrał 607 ale przyznam rację , klima takze ok
mam 188 i spoko z tyłu także kanapy wygodne dobrze wyprofilowane fotele i bbbardzo wygodne ,bagażnik bardzo pojemny na +składaja sie tylni fotele także mnozna przewieżc cos ok 2 m dobre rozwiązanie
cisza przy kazdych predkościach sprzet jbl ładnie gra zeby nie usnać
mało je robiłem bo nie było potrzeby ale np rozrzad do benz i hdi wszystkie czesci ok 350 zł.miałem bmw e 65 by mnie wykończyło psychicznie i finansowo i wróciłem do peugeot chciałem coś innego ale nie ma alternatywy ,blacha ocynk zadnej rdzy jak w merc e czy s miałem to stał w garazu i gnił. i co 2 lata zaprawki szok.
w tych pieniadzach nie kupisz nic bardziej komfortowego,piekna linia nadwozia duzo osób mysli ze to auto za ok 60 tyś .chciałe zmnienic na a6 c 6 ala nie ma tam silnika same padaki z padajacymi rozrzadami i naprawa 7 tyś.zreszta pojezdziem a 6 kolegi i mysle ze dac 2 razy tyle a wizyalnie podobnie a komfort w audi gorszy.
troszkie w dieslu upierdliwy jest fap i płyn eloys który trzeba dolewać cook 80 tyś koszt 500 zł 4,5 l teraz jest juz zamiennik infeneum za połowe ceny no i fap trzeba czyścic poniewaz jak przypchany dość czesto zapala sie kontrolka wypalania i wtedy trzeba go przepędzic na obrotach ,na wyciać teraz to juz nie problem
myśle ze mit ze francuskie auta to fuu juz minał powiem tak miłość francuska i samochody sa najlepsze.przed francuzami miałem tylko niemieckie nie powiem ze złe ale francja to elegancja zarówno na zewnątrz jak i w srodku.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.2 16V 158KM 116kW [l/100km]

12,0