Ocena kierowcy - Peugeot 607

Janusz, 19 lat temu
Silnik 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Rok produkcji 2001
Peugeot 607 3.0 V6 24V 211KM 155kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Do tej pory jeździłem wieloma samochodami ale ten oceniam najwyżej. 110 tys. km to sporo a samochód jest jak nowy- choć nie traktuję go wyjątkowo. Polecam ale tylko ful wypas i silnik 3 l-benzyna- gaz tak jak mój.
znakomity silnik do wielkosci samochodu- gaz pełny wtrysk rewelacja
bardzo dobra automatyczna skrzynia biegów
opony niskoprofilowe, alufelgi na naszych drogach niepraktyczne.Pomimo, że omijam nierównosci często musze prostować felgi-najmniejsze bicie koła powoduje drganie kierownicy w zakresie od 90 do 150 km/h
duże przednie słupki, cofania nie wyobrażam sobie bez parkomatu
jedyna wada - w złym miejscu zamontowane włączniki ogrzewania przednich siedzeń.Sterowanie radiem w kierownicy znakomite.
mam problemy z nawiewem na nogi kierowcy nie moge odpowiednio wyregulować- zbyt zimne powietrze
duży wygodny samochód
bardzo cichy samochód
spalanie wysokie ale i noga ciężka dlatego założyłem instalację gazową spalane gazu średnio 15-16 l/ 100 km.Na gwarancji koszty utrzymania niskie po gwarancji płacimy dużo ale za komfort się płaci
zawsze za drogo
2 żarówki ksenonowe i na desce rozdzielczej, do dnia dzisiejszego nie ustalony powód delikatnego głuchego stukania w tylnej części pojazdu. Moje przypuszczenia to źle wygłuszony zbiornik paliwa w którym przelewa sie benzyna
jeszcze mnie nie zawiódł
Peugeot 607