Ocena kierowcy - Peugeot 806

kristo77@op.pl, 16 lat temu
Rok produkcji 1995
Peugeot 806 2.0 121KM 89kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : zużycie paliwa, myślałem ze będzie paliwożerny, a tu nawet z załadowaną lawetą nie przekroczył 12 l/100 km !!!
Układ hamulcowy : HAMULEC RĘCZNY - SAM HAMULEC DZIAŁA, ALE ZAPADKA PRZY LEWARKU RECZNEGO CZĘSTO ULEGA USZK. - TAKA WADA TEGO MODELU
SUPER AUTO - NIC DODAC- NIĆ UJĄĆ PO PROSTU DLA MNIE SUPER
OGÓLNIE NIEZŁY, PRZEDE WSZYSTKIM BEZAWARYJNY, DAJE RADE NAWE JAK MA 1800 KG NA HAKU
BEZ ZASTRZEŻEŃ,
JAK KUPIUŁEM MIAŁ 195000 KM, PRZEJECHAŁEM 30000 KM I BEZ ZMIAN (JESZCZE NIC NIE WYMIENIAŁEM) - TWARDA SZTUKA
BDB
OK - WSZYSTKO POD RĘKĄ, SUPER POZYCJA ZA KIEROWNICĄ,
PODCZAS DESZCZU TROSZKĘ PAROWAŁY SZYBY, ALE OKAZAŁO SIĘ ŻE FILTRY PRZECIWPYŁKOWE BYŁY W OPŁAKANYM STANIE, PO WYMIANIE OK
SUPER, NAWET PRZY 7 FOTELACH, CHOCIAŻ WTEDY TROCHE MAŁY BAGAZNIK, ALE TRAGEDII NIEMA, UŻYTKOWNIK GALAXY CZY SHARANA MOŻE POMAŻYĆ O TAKIEJ PRZESTRZENI
BDB - BEZ ZASTRZEŻEŃ
WEDŁUG MOJEJ OCENY JAK NA DOŚĆ DUŻE AUTO WAZACE 1600 KG TO OKOLO 10 L/100 W CYKLU MIESZANYM TO JEST DOBRY REZULTAT, SERWIS - WARSZTAT - NIESTETY NIE WIEM CO TO JEST OD KAD GO MAM, CHOCIAŻ ZARAZ PO KUPNIE WYMIENIŁEM MU ROZRZĄD (JEDNA ROLKA I BEZ POMPY WODNEJ) CO MNIE NIE ZRUJNOWAŁO FINANSOWO
za okolo 11 - 13 tyś można kupić sobie bardzo fajne autko, przyjemność z jazdy vanem bez porównania do zwyklego osobowego
TU NIKOMU NIE PORADZĘ, MOJE AUTO SPISUJE SIĘ NADZWYCZAJ DOBRZE, PRZEZ ROK PRZEJECHAŁEM NIM 30000 KM I TYLKO ZMIENIŁEM 2 RAZY OLEJ Z FILTRAMI, ŻADNEJ USTERKI NIE BYŁO (NAWET PRZEPALONEJ ŻARÓWKI)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 121KM 89kW [l/100km]

9,8