Ocena kierowcy - Peugeot 806

brando-69@go2.pl, 18 lat temu
Rok produkcji 1995
Peugeot 806 2.0 121KM 89kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony wygoda ,funkcjonalność to to czego szukałem a wygląd no cóż nie poraża estetyką ale żaden z moich znajomych niemógł sie opszeć praktyczności i wygody ......
Troszke za głośno powyżej 100km/h ogólnie ok.
niemam problemów ani z pracą ani precyzją
Niema ideałów ,mięciutki ideał na nasz syf ale za miękko powyżej 130km/h tyle że to duże auto i jest wysokie ,to nie rajdówka ,ale dużo potrafi.
duże szyby jak kupiłem to opinia była jedna - akwarium,poprostu super
wygodny ponad miare ,jeden mały punkt - siedzenie kierowcy umnie jakoś dziwnie brakuje mi regulacji w pionie ale itak znajduje dla siebie wygodną pozycje
troszke za głośne szumy wentylatora na wysokich obrotach ,klima manualna dość wydajna ,no mogłaby być ciut lepsza..
No takiego auta nigdy nie miałem ,mam co chciałem ful dla kirowcy a rodzina zabrała połowe domu,7 foteli każdy regulowany osobno ,wygodnie - komfortowo - fakt że zabrałem tyko 4 fotele + 2 rowery dla dorosłych + dwa dziecięce kpl.bagaży i było miejsce ,dodam wszystko spakowałem bez kłopotu do środka bez odkręcania jednej śrubki .super
mogło by być lepsze ale nie męczy jest ok.
Mam gas sekwencje,na bęzynie to mieście połykał 11-13 a gazu 11-12, sam nie wierzyłem ale po3 miesiącach liczby nie kłamią.
wydałem dobrze pieniadze,za 10 letnie auto w b.dobrym stanie .Trudno będzie mi znaleźć dobrego następce w przyszłości ale to jeszcze pare lat.Polecam gorąc i przestrzegam niekupójcie SAMI AUTA .ja dostałem w tyłek to BOLI jeszcze długo po.
to jak każdym - lużna klamka ,niezamykają sie czasem drzwi z centralnego ( suwane lewe lub prawe ) da sie ztym żyć
tyko padła pompka paliwa - sam ją zepsółem jazda prawie bez paliwa -550 zł i nałuczka

Usterki Peugeot 806

Peugeot 806 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu