Lista ocen Peugeot 806 2.0 Turbo 147KM 108kW 1994-2000 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JOHNSONN
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
I - WLASNOSCI PRZEWOZOWE BRAK SKALI ;-), WYCIAGAJAC TYLNA KANAPE I SKLADAJAC SIEDZENIA ZE SRODKA PRZEWIOZLEM 100l BETONIARKE, A JAK WYCIAGNALEM SRODKOWE F I PRZEDNIE PRZYSUNALEM TO WERSALE PRZEWIOZLEM PRZY ZAMKNIETEJ KLAPIE, CHYBA ZE SOFA TO TYMBARDZIEJ , WYCIAGAJAC FOTELE LUB KLADAC OPARCIA PRZEWOZE KILKA PLYT GIPSOWYCH!! MAJA 2,6M WIEC TROCHE WYSTAJA ALE NIE TRZEBA OZNAKOWYWAC ! 2 MAM Z TYLU KANAPE NA KTOREJ SIADA NP 4 DZIECI, W SRODKU 3...
~Nasti
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Dużo lepiej mi się nim jeździ niż np. VW Sharanem, ma bardziej komfortowe zawieszenie i łatwiej się prowadzi. Jest również niezawodny ale serwis fabryczny ma kiepski - raz zostawili szmatę w pojemniku na filtr powietrza, myślałem że TURBO wysiada bo auto nie miało siły i gasło! W VW po 60000 km wysiadły amortyzatoty, ogólnie były z nim problemy, był słabszy a palił tyle samo. Tu jest naprawdę dobrze, choć nowsze vany mają wygląd ładniejszy.
~wojmaj@o2.pl
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Ogólnie samochód bardzo komfortowy (z tym wyposażeniem), wyjątkowo funkcjonalny, dość dynamiczny z tym silnikiem, gdyby nie wielokrotne problemy z turbo to można by go nawet okreśić jako niezawodny. Tylko dlaczego taki brzydki !!!!!!!!!!!!!!!! I to jest jedyny powód dla którego nie kupiłbym go ponownie (i do ciągania dużego campingu też się nie nadaje z uwagi na mały moment obrotowy w dolnym zakresie obrotów)
~matmor
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Peugeot 806 van, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Super komfort podróżowania. Nie chce się z niego wysiadać. Przyspieszenie jak na klasę van bardzo dobre 10,5 s do setki(w końcu to 150 KM). Fajnym plusem samochodu są obracane fotele o 180 stopni i oczywiście klimatronic, a także sterowanie radiem przy kierownicy. Polecam wersję z silnikiem 2,0 ST Turbo i 2,1 TD :-)
~Stanislaw
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Najlepsze auto jakie mialem.Uwierzcie mi ze jezdzi nim sie lepiej niz niejednym nowym autem.Nigdy jescze mnie nie zawiodl.Jest o niebo lepszy niz vw passat tdi 110km z 1999 roku a takiego mialem przed tem.Oddalem go synowi bo nie moglem juz patrzec na niego.Peugeot 806 jest tani, niezawodny i pojemny
~~waweł
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Gorąco polecam!!! Planuje sprzedaż ze względu na zapotrzebowanie na dokę i już żałuje ...i bardzo mi szkoda się go pozbyć. W przyszłości pewnie kupię nowszą wersję 807