Lista ocen Peugeot Boxer I (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Kupiłem 2003 nowego, mam przejechane 510000 km. Peugeot jest bez awaryjny. Nic nigdy się w nim nie zepsuło. Po 16 latach musiałem połatać blachę. To najlepsze auto jakie miałem i mam
~radek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jeśli Boxer/Jumper/Ducato to najlepiej w TDI. 2.5d jest jak dla mnie za słaby ale jeśli ktoś nie wozi bardzo ciężkich towarów to będzie zadowolony z tego silnika
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Autko spisuje się bardzo dobrze, jestem z niego zadowolony. Boxer to dobre auto dla małej firmy. Jeśli o niego zadbamy będzie nam służył przez długie lata. Gorąco polecam BOXER-ka!!!
~rafal
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
wczesniej miałem jumpera1.9D też polecam bardzo dobre auto nakręciłem na nim też 300tys km. Następny będzie boxer lub jumper.Polecam.
~Butrus
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
samochód na którym nie można polegać - wybierasz się w trase nie wiesz czy wrócisz na kołach czy lawecie
~Remus
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Biorądz pod uwage jego rok produkcji to nie można się przyczepić. Jest dość dobrym samochodem.
~Sławek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Właśnie zastanawiam się nad wymianą samochodu na mniejszy. Wybór jest prosty: kolejny BOXER (tyle , że mały.)
~DŁUGOSZ ANDRZEJ
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
SZYBKI ZWROTNY MAŁO PALI STOSUNKOWO BEZAWARYJNY BLACHY MOGŁYBY BYĆ LEPSZE JAK W J5
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
koń pociągowy, przy odrobinie dbania odwdzięczy się i zarobi na siebie :)
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Moge spokojnie polecić to auto ludziom cierpliwym, nie katującym zawieszenia.