Ocena kierowcy - Peugeot Boxer II Platforma

adder, 8 lat temu
Silnik 2.2 HDi 120KM 88kW
Rok produkcji 2015
Peugeot Boxer II Platforma 2.2 HDi 120KM 88kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Do napisania tego komentarza skłoniła mnie pewna usterka, o której niżej. Samochód jednym słowem fatalny. Oceniam po 40 godzinach w pożyczonym aucie. Od wykonania przez awaryjność, po komfort samochód kiepski w każdym calu. Jak na 2015 rok to jest koszmarnie. Jestem w szoku że tak słabe auta jeszcze się produkuje. nie dorasta do pięt transitowi czy vw lt i to dużo starszym.
Silnik pracował dość dobrze ale z tej pojemności strasznie mało mocy. Ogólnie najlepsza część auta.
Akurat w wersji platforma straszenie krótka skrzenia na wszystkich biegach. Zmiana biegów "taki kij wbity w piaskownice". Bogu dzięki nie zawiodła.
Raczej nie daje poczucia bezpieczeństwa.
Najbardziej niewygodne auto jakim w życiu jechałem. Zawieszenie twarde jak kamień. Głowa podskakiwała nawet na autostradzie. Fotele koszmarnie niewygodne, dla pasażerów bez żadnej regulacji.
Takie słowo nie istnieje w słownikach francuskich projektantów. Wykonanie wnętrza na poziomie lat osiemdziesiątych. Mało praktyczne schowki. Goła blacha na drzwiach. kolumna kierownicy szoruje po bucie gdy wciskam sprzęgło. Plastik tak marny jak tylko w peugeocie może być. rozkładany podłokietnik ze środkowego fotela taki nisko że do niczego się nie nadaje.
Wentylacja nie wiem. Ogrzewanie jak ogrzewanie. Jak silniej zawiało to się robiło zimno. A potem po przestawieniu za gorąco.
miejsce w 3 osobowej kabinie było. Minus za brak regulacji foteli pasażera
Podsumuję to tak. Po 11 godzinach jazdy tym złomem. Wsiadłem do Galaxy TDCI i po odpaleniu nie byłem pewny czy na pewno silnik pracuje tak mi w uszach szumiało.
W jedną stronę na pusto w drugą z 1300 kg ładunku przy ekonomicznej jeździe 80-110km/h 8.1L/100 km dobry wynik
jakość pod psem. ceny nie znam ale każda cena jest w tym przypadku wygórowana. Nie polecam tego auta. Niebezpieczne, dziadowsko wykonane, tandetne, nie wygodne.
Przy prędkość 100 km/h w nocy na autostradzie, na szczęście pustej, bez ostrzeżenia w jednej chwili zgasły światła mijania i cała elektronika pokładowa. Zrobiło się całkiem ciemno wszędzie! Silnik nie zgasł. Jakimś cudem udało się w totalnej ciemności zjechać na pobocze. Migała jedna kontroleczka od błędu kluczyka. Po zgaszeniu auta wyjęciu kluczyka i ponownym odpaleniu wszystko działało poprawnie. Naprawdę nie zapomniane chwile!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 HDi 120KM 88kW [l/100km]

9,4