Ocena kierowcy - Peugeot Expert III Furgon Compact

Michal, 2 lata temu
Silnik 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Rok produkcji 2020
Peugeot Expert III Furgon Compact 1.5 BlueHDi 102KM 75kW od 2020 - Oceń swoje auto
Mój model to compact 1.6 bluhdi 2018 roku, ale nie ma nic o tym samochodzie, więc wkleję opinie tutaj. Potrzebowałem busa, ale mieszkam w centrum i musiał być mały . Partner/doblo/berlingo były za małe, a Boxer itp były duże … Expert w wersji compact mieście się idealnie na miejscu parkingowym dla osobówki. Do tego wjeżdża do garażu podziemnego. Jakość ? Hmm plastik, ale lepszy niż Fiat. Generalnie ładny busik
Nie wiem jak z awaryjnością, ale pali mi 5.6/100km jeżdżę wersja 95 Kucy nie jest demonem prędkości ale to BuS! Wiozłem nim już panele ok 1 tony i czuć obciążenie, ale silnik nie dusił się spokojnie 80km/h i dojedziesz. Nie ładuje go zbyt często tak ciężkim towarem raczej okazjonalnie mimo to dał radę bez problemu.
Dobrze chodzi jest ok
Nie mam za dużego porównania do innych, wspomaganie super precyzyjnie działa
Nic się nie dzieje to biały bus …
Ok bus jak bus nie ma uchwytu na telefon trochę brakuje takich rzeczy, ale jest ok
Może być brakuje chwytaka na kubek są ale wyżej
Grzeje i chłodzi
Sporo miejsca
Bus furgon blaszak …
Jeszcze nie wiem mało pali uważam ze jeżeli pracuje o zarabia na siebie to koszt eksploatacyjne nie są problemem
Jestem zadowolony, mam Volvo zc60 wersji najwyższej i fiata doblo wiec wiem o czym mówię. Jakość plastiku siedzeń itp oceniam tak doblo 4+ Peugeot 6 a Volvo 9
Nie wie. Za krótko
Za krótko