Oceny Peugeot Expert – wybierz generację

Najnowsze oceny Peugeot Expert

~Marcin
Furgon Long 2.0 BlueHDi 122KM 90kW
Peugeot Expert III
Peugeot Expert Long 2017r. 120km.Posiadając starego Experta z 2009roku który jest bezawaryjny przy przebiegu 300tys.km spodziewałem się tego samego po nowym modelu ale niestety jest gorzej niż źle. Przy 24 tys.km uszkodzeniu uległa sąda ad blue a także skorodowały przewody ABS co powodowało choinkę na kokpicie.Po 3,5 roku użytkowania przy przebiegu 104 tys.km pękł docisk sprzęgła i "przytarła" się dwumasa (komplet do wymiany) koszt 3000PLN,ale...
~Wojciobus
Tepee 2.0 HDi 120KM 88kW
Peugeot Expert II
egzemplarz ferelny wymiana rozrządu i dwumasy nic nie dała klekł cały silnik i zatarła się pompa wtryskowa po wymianie silnika bardzo kosztownej 10tys zł . Do tego doszła wymiana chłodniczki klimatyzacji, klamka i zamek od drzwi przesuwnych to dramat po wymianie znowu się oberwała .
~darobass@o2.pl
Peugeot Expert I
Auto to kupiłem po gługim urzytkowaniu VW carawelle 1,9 i jeśli chodzi o usterkowośc jak i Zywotnośc silnika jego także usterkowośc to experta uważam za bardziej bezproblemowego.Zawieszenie i hamulce także uważam za lepsze, o blasze nie wspomnę.Oczywiście carawella to auto bardziej osobowe , ale technicznie nape.no gorsze,
~tommash@gmail.com
Furgon 2.0 HDi 136KM 100kW
Peugeot Expert I
Po odpowiednim doposażeniu - wspaniałe i prawdziwie wszechstronne auto. Na co dzień, po wymontowaniu siedzeń - dzielny i komfortowy środek transportowy, który połknie każdy towar; na urlopie - bezpieczny, komfortowy i oszczędny wóz do dalekich podróży dla 8 osób na pokładzie, z których żadna nie będzie się czuła poszkodowana.
~Użytkownik
Peugeot Expert I
Jedna "BZDURA" to drzwi boczne w starszym pojeździe nie domykają się jak przystało na TĄ markę "WSTYD" a wystarczy zmodernizować zamek i wprowadzić taki jak np. w VW który zawsze idealnie pracuje nawet w poj. 25 letnim.W Expercie ktoś wymślił "jakieś" kołki które wchodzą w gniazdo z tworzywa i nic nie trzymają.
~rafalmarek
Furgon Long 2.0 BlueHDi 122KM 90kW
Peugeot Expert III
Dużo jeszcze nim nie przejechałem (5500km). Ale wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mam wersje 120KM ze skrzynią automatyczną EAT8.

Usterki Peugeot Expert

Peugeot Expert – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mlody84
Tepee 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Peugeot Expert II
Auto rewelacyjne w każdej sytuacji! Posiadam krótka wersje. Jazda po mieście jak osobówką. Auto na każdą okazję. Wszyscy straszą fap'em, dwumasa itd. o auto trzeba po prostu dbać. Szczerze polecam!
~michab1
Furgon 2.0 HDi 120KM 88kW
Peugeot Expert II
Wspaniały samochód, bezawaryjny. Mam suva i małe po mieście, a jeżdże tylko moim busikiem
~kwloch96
Peugeot Expert I
Na aucie można polegać silnik 1.9 D odpalał nawet po długim postoju w mrozach. zamki w drzwiach i klamki sie psują. dostęp do silnika przy naprawach taki sobie.
~alkon
Tepee 2.0 HDi 120KM 88kW
Peugeot Expert II
Jestem zadowolony.Duża przestrzeń przyzwoite spalanie,dość dynamiczny silnik,niezły komfort.
Peugeot Expert