Lista ocen Peugeot Traveller Van (10)

~A
Long Business 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Adekwatna cena do jakości. W 3 raku I awaria (pompa wody). Pojazd doskonały na dalekie trasy. Dobra widoczność, dosyć wysoki hałas powyżej 140km/h, ze względu na gabaryt buja. Zbyt miękkie zawieszenie - w mieście każdy zwalniacz mocno wyczuwalny. Pojazd nawet po 3 latach prezentuje się dobrze. Brak elektrycznego hamulca i za duża kierownica - lepsza była by ta z 3008 albo z nowych parnerów.
~Przewóz osób Zawadzki
Long 1.6 BlueHDi 116KM 85kW
Auto wykonane wiele lepiej jak konkurenci typu Vivaro czy Vito. Prowadzi się doskonale. Jest niższe i nie czuć bocznych podmuchow wiatru. Wjedzie w każdy podziemny parking. Mimo silnika 1.6 i 116km jest dynamiczny i daje sobie radę nawet przy 9 osobach. Spalanie jest w granicy od 6.8 do 7.5 litra na 100km. W terenach górskich troche czuć spadek mocy ale i tak daje sobie rady. Polecam ten model.
~Bartez
Standard 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
U mnie jako auto rodzinne ( 5 osób). Świetna alternatywa dla Galaxa. Dużo miejsca w środku, po wyjęciu tylnego rzędu bagażnik około 1600L do poziomu siedzeń co spokojnie pozwala na zabranie całego namiotu ze wszystkimi gratami, nie trzeba się ograniczać. Silnik 150km pasuje do tego samochodu. Spalanie w okolicach 7-8L (głownie trasy). Prowadzenie jak to bus - stworzony do jazdy prosto :), zakręty powoli. Awarii odpukać nie było. Kupiłbym...
3,3
~Adam
Standard 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Auto bardzo "miękkie" , nie nadaje się do szybkiej jazdy na autostradzie. Najmniejszy łuk powoduje silne wychylenie karoserii. Wyjazd z zza ekranu i nagłe uderzenie wiatru jest bardzo silnie odczuwalne. Ciekawy jestem czy ten model przeszedł test łosia ?? Jeżdżę głównie na autostradzie (25 tyś. km miesięcznie) i ta cecha bardzo mi przeszkadza.
~Bojas
Long Business 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Bardzo bogate wyposażenie , dobrej jakości skóra / masaż i podgrzewane fotele , aktywny tempomat , fajny gadzet z gałą zmiany biegów , panorama dach i dobra wentylacja na tylne rzędy foteli , otwieranie bocznych drzwi elektryczne , tylna klapa otwierana w szybie , mocny silnik 180km i jak na gabaryty moc i automat spalanie w granicy8/9litrów , bardzo duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów , za tak bogate wyposażenie i jakość to cena jest na...
~peugeot
Long 2.0 BlueHDi 177KM 130kW
Auto wybrane z rozsądku , stosunek wyposażenia do ceny na 5+ , kupiliśmy za 151tys , wycenialiśmy jeszcze V klasa z tym wyposażeniem ok 280tys nie było sensu przepłacać dla znaczka , jest pare minusów jak mała liczba schowków czy słabe wyciszenie, z plusów silnik,przestrzeń w aucie , ogóln ie moge polecić samochód dla dużych rodzin.
~Bartosz Gałka
Long 1.5 BlueHDi 120KM 88kW
Przy ogranicznikach rudy po 16 miesiącach użytkowania (Karoseria)
1,1
~Jula
Long 2.0 BlueHDi 120KM 88kW
Beznadziejne auto, mam 167 cm wzrostu i nie sięgam nogami by wcisnąć sprzęgło do końca, nawet w TIRze nei mam takich problemów, a tutaj nie można wyregulować fotela kierowcy, do odpowiedniej pozycji, masakra (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
4,1
~władysław
Standard 2.0 BlueHDi 120KM 88kW
ale super, autko idealnie rozmiarowo nadające się do filmów jakie nagrywamy z moją dziewczyną na lnsta: znieprawiona - polecam sprawdzić tylko nie przy dzieciach :D
~Radek
Long 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Polecam,choc drogi,od wersji active wzwyż