Oceny Pontiac Bonneville – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Pontiac Bonneville

~tom_akme@op.pl
Sedan 3.8 i V6 172KM 127kW
Opisywany model Bonnevilla to limuzyna klasy wyższej. Występuje w kilku modelach. Najwyższym jest SSEi- limited edytion. Model ten jest bardzo ekskluzywny, świetnie wyposażony (np.: klimatronic z nawilżaniem powietrza, wentylowane siedzenia, aktywne wspomaganie, włącznik zmierzchowy świateł, sterowanie radia i klimatyzacji w kierownicy i tym podobne gadżety)Radio fabryczne oraz głośniki są bardzo dobre. Jak na pojazd z lat 90 jest super....
~jerzy1107wp.pl
Sedan 3.8 i V6 172KM 127kW
jest to 2 egzemplarz SSE który mam, pierwszym zrobiłem 380,000km i zero problemów ,szukam 3 przetestowałem{miałem 9 amerykanów od 2,0>5,7}i stwierdzam że jest godne uwagi auto .Jesłi chodzi o częsci to dostęp mam do wszystkiego i ceny?????
~darcolt@poczta.onet.pl
Sedan 3.8 i V6 167KM 123kW
modele do 1992 o wiele staranniej wykonane uzyte lepsze materialy lepsza jakosc przelacznikow (lusteka.swiatla) sprzet audio bez porownania na niekorzysc nowszych po(92r) .lozysko alternatora stala przypadlosc w modelach SE i SSE.W SSEi jest alternator starszej generacji -niezawodny.a poza tym super comfortowe auto jak na 1988rok
~jaszczur1@tlen.pl
Sedan 3.8 i V6 172KM 127kW
Naprawdę dobry samochód, miałem różne auta, ale na Bonneville´ach zatrzymałem się na dłużej, określenie sportowa limuzyna jest naprawdę trafne, ponieważ jest to auto bardzo wygodne, jednocześnie o sportowej stylistyce i osiągach. Następnym moim samochodem na pewno będzie jakiś model klasy wyższej z koncernu GM.
~Patryk
z mojego bonneville jestem bardziej zadowolony niż z audi a6 z 2003r poważnie
~vrc16@interia.pl
Sedan 3.8 i V6 167KM 123kW
auto mam kilka lat, sprawuje sie ok i na gazie i na benzynie problem z klimatyzacja ktos dal ogloszenie ze sprzeda boniego, dh4 czy jakis podobny adres, jesli jestes zainteresowany skontaktuj sie
~rrrhz4@wp.pl
1990rpontiac bonneville sse tanio sprzedam lub zamienie
~LUK2FAST4U@COMCAST.NET
Sedan 3.8 i V6 172KM 127kW
LUKSUS , WYGODA , SPORTOWE WLASCIWOSCI ...PO CO KUPOWAC MERCEDESA KLASY S ??? KUP BONNEVILLA - O KILKA CM KROTSZY A JAKOSCIA I OSIAGAMI DLA MNIE SIE NIE ROZNI
~juliusz palonka
Sedan 3.8 i V6 167KM 123kW
zrobiłem mocniejsze amortyzatory - w latach 90 tych miałem seryjne (Układ jezdny)
~darius.casus@op.pl
Pontiac Bonneville III
Sedan 3.8 i V6 SE/SLE 203KM 149kW
silnik pracuje równo, jest dynamiczny, można jechać smooth, a jak jest możliwość to można \"dynamicznie odjechać\" od innych. (Silnik)
Pontiac Bonneville