Lista ocen Pontiac Fiero (13)

~cosimo@fiero.pl
Coupe 2.5 111KM 82kW
Fiero to auto specyficzne, zeby nie powiedziec ze jedyne w swoim rodzaju. Nie mozna go traktowac na rowni z innymi autami, poniewaz raczej nie nadaje sie do roli pojazdu codziennego uzytku (zbyt niskie zawieszenia jak na nasze dziurawe i nierowne drogi szczegolnie w miastach, duzy promien skretu etc etc) Jednak "cos za cos", poniewaz Fiero doskonale nadaje sie na przerobki i jest chyba jednym z najlepszych "dawcow" do budowy replik aut...
~Adam.S. sucy@wp.pl
Coupe 2.8 143KM 105kW
Autko sportowe nierdzewne w miarę tanie, części juz dostępne w Polsce, sam samochód można juz nabyć za okolo 6-8 tyś złoty niestety ze sporym przebiegiem i przeważnie w fatalnym stanie. Aytko dla fanatyka któremu nie będzie żal wywalic pare złociszy na naprawę i przywrócenie dawnego blasku.
~krzysio
Coupe 2.5 111KM 82kW
trzeba po prostu wsiasc i przejechac kilka kiloskow szczerze mowiac to ja przez tydzien musialem sie uczyc tym jezdzic autko na pierwszy rzut oka wyglada na niewielkie lecz to tylko pozory sadze ze z powodu niskiego wzrostu fieraczka ale juz jadac waska droga czuc ze to nie taki maluszek to autko trzeba po prostu pokochac .
~jugen
Coupe 2.5 111KM 82kW
ogólnie samochód ciekawy wyróżniający sie na tle innych nijakich często samochodów.
~damian@cadgraph.com.pl
Coupe 3.0 150KM 110kW
Moim zdaniem mocno niedoceniony tani samochod "sportowy", idelane wywazenie, bardzo dobre wlasciwosci jezdne, minusem jest praktyczny brak przestrzeni bagazowej. Daje duzo przyjemnosci jezeli jest odpowiednio utrzymany.
3,7
~FieroGT
Coupe 2.8 143KM 105kW
Duzy moment przy niskich obrotach. Duzo mocy, elastycznosc. (Silnik)
3,3
~rew
Coupe 2.8 143KM 105kW
Auto niestety nie jest na nasze drogi - za niskie, za duże koszta utrzymania(oc, paliwo części). Wystarczy wjechać na naszą dziurawą drogę a auto zbiera wszystkie wystające studzienki, dziury to makabra. Można pourywać spojlery. Cóż, dobra zabawka dla rozkapryszonych, bogatych bachorów, którym rodzice dają forsę, żeby wynieśli się z domu.
3,8
~patryk.debski@wp.pl
Coupe 2.8 143KM 105kW
jazda tym automatem wyklucza wszystkie inne w tym roczniku (Skrzynia biegów)
~Kozuś
Coupe 3.0 150KM 110kW
silnik jest po rozwiercie i ma niezłego kopa do setki w 6 s. a na podtlenku jeździć można do 280 km/h bardzo przyjemnie się nim jeździ
3,6
~Hase