Oceny Pontiac Firebird IV Coupe

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Pontiac Firebird IV Coupe

~fbody123
Coupe 3.4 i V6 148KM 109kW
Trudno ocenić taki samochód dzisiaj - nikt tego nie kupuje z rozsądku, jego właściwości jezdnych, czy super ;) niskiego spalania, a po prostu z ciekawości, chęci pogrzebania i zabawy. I do tego nadaje się idealnie - jak każda inna zabawka. Był to świadomy zakup i nie wiem jak mogę ocenić go inaczej, niż na 5 gwiazdek - każda inna ocena powoduje, że zasadność takiego zakupu staje pod znakiem zapytania.
3,8
~kraken
Coupe 3.8 i V6 208KM 153kW
Auto jest wspaniałe. Jadąc nim człowiek wie ze żyje. Pieknie wygląda i ten dzwiek silnika. Mimo małej popularności łatwe jest w serwisowaniu. Polecam każdemu kto kocha motoryzacje.
~filozof777@vp.pl
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 309KM 227kW
Przewiozłem nim do tej pory może 8 osób. Z ręką na sercu.. wierzcie mi... wszyscy się dosłownie trzęśli z wrażenia...
~czyzyka31@wp.pl
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 265KM 195kW
To najfantastyczniejszy samolot,jakim zdarzyło mi się jeździć.Frajda?To z pewnością mało powiedziane.Polecam każdemu by dosiadł takiego smoka,satysfakcja gwarantowana!
4,1
~sheriff
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 265KM 195kW
super autko.. zwłaszcza targa :).. pod maską 5,7 od corvetty.. no coment..
3,5
~SAnTANa
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 265KM 195kW
dobry wóz dla 2 osób...........legenda już ich nie produkują, supry i cała reszta się chowa no chyba ,że Camaro, Corvett, Viper :-O
Dziennik kosztów dla Pontiac Firebird IV Coupe
12,5
4,1
~Luk Skywalker
Coupe 3.8 i V6 208KM 153kW
Mam Fire\'a 3.8 210 km.Silnik bardzo trwały o ile dbano o niego bo jeśli kupicie zamęczonego strucla przez 10 poprzednich właścicieli to wiadomo różnie bywa...ale to przecież z każdym autem tak jest.Najłatwiej wszystko zepsuć i zniszczyć.Jeśli dbasz i był zadbany to serce bestii jest naprawdę nie do zajechania (duża pojemność silnika,jest mu lżej pracować niż w małolitrażowej japońskiej kosiarce z 170 koniami tak dla przykładu).Wymieniłem... (Silnik)
~Piotr
Coupe 3.8 i V6 196KM 144kW
Coupe 3.8 i V6 196KM 144kW
Jak na silnik 3800 l jest dobrze.Przy normalnej jeżdzie w mieście 15 l trasa 90-120 km. 9.5 l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Rider
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
Mruczy cicho i pracuje równo(V6). Jest elastyczny. Mocny w szerokim zakresie obrotów. 305 Nm daje rade z 1500 kg masą. Super odgłos zasysanego powietrza(świst). Basowy, rytmiczny gulgot z tyłu. (Silnik)
Pontiac Firebird IV Coupe