Oceny Pontiac Firebird IV Coupe

Pontiac Firebird IV Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Pontiac Firebird IV Coupe

Coupe 5.7 i V8 Trans Am 309KM 227kW
Pontiac Firebird IV
Przewiozłem nim do tej pory może 8 osób. Z ręką na sercu.. wierzcie mi... wszyscy się dosłownie trzęśli z wrażenia...
Pontiac Firebird IV
To najfantastyczniejszy samolot,jakim zdarzyło mi się jeździć.Frajda?To z pewnością mało powiedziane.Polecam każdemu by dosiadł takiego smoka,satysfakcja gwarantowana!
~sheriff
Pontiac Firebird IV
super autko.. zwłaszcza targa :).. pod maską 5,7 od corvetty.. no coment..
~SAnTANa
Pontiac Firebird IV
dobry wóz dla 2 osób...........legenda już ich nie produkują, supry i cała reszta się chowa no chyba ,że Camaro, Corvett, Viper :-O
~Luk Skywalker
Coupe 3.8 i V6 208KM 153kW
Pontiac Firebird IV
Mam Fire\'a 3.8 210 km.Silnik bardzo trwały o ile dbano o niego bo jeśli kupicie zamęczonego strucla przez 10 poprzednich właścicieli to wiadomo różnie bywa...ale to przecież z każdym autem tak jest.Najłatwiej wszystko zepsuć i zniszczyć.Jeśli dbasz i był zadbany to serce bestii jest naprawdę nie do zajechania (duża pojemność silnika,jest mu lżej pracować niż w małolitrażowej japońskiej kosiarce z 170 koniami tak dla przykładu).Wymieniłem... (Silnik)
Coupe 3.8 i V6 196KM 144kW
Coupe 3.8 i V6 196KM 144kW
Pontiac Firebird IV
Jak na silnik 3800 l jest dobrze.Przy normalnej jeżdzie w mieście 15 l trasa 90-120 km. 9.5 l (Koszty utrzymania)
~Rider
Coupe 3.8 i V6 203KM 149kW
Pontiac Firebird IV
Mruczy cicho i pracuje równo(V6). Jest elastyczny. Mocny w szerokim zakresie obrotów. 305 Nm daje rade z 1500 kg masą. Super odgłos zasysanego powietrza(świst). Basowy, rytmiczny gulgot z tyłu. (Silnik)
~SzeXo [email protected] masz pytania? napisz
Coupe 3.4 i V6 162KM 119kW
Pontiac Firebird IV
Silnik charakteryzuje się przepięknym oryginalnym brzmieniem, w którym każdy potrafi się zakochać. Posiadam silnik z założoną instalacją gazową. Wiąże się to z wymianą co pół roku świec zapłonowych, aczkolwiek jest to koszt 70zł. Z silnikiem nie mam absolutnie żadnych "przebojów". Jest cichy przy normalnej jeździe, gdy zaś dodamy mu trochę ognia od razu wiadomo, że ja w sobie "to coś" co kochamy. Rewelacja. (Silnik)
~paweł
Coupe 3.4 i V6 148KM 109kW
Pontiac Firebird IV
musi spalić ,udało mi się raz na trasie spalić 10l ale to był wyjątek (Koszty utrzymania)