Ocena kierowcy - Pontiac Firebird IV Coupe

SzeXo szexomail@gmail.com masz pytania? napisz, 16 lat temu
Silnik 3.4 i V6 162KM 119kW
Rok produkcji 1995
Pontiac Firebird IV Coupe 3.4 i V6 162KM 119kW 1992-1995 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : wał należy o niego dbać choć j wymieniłem cały wał za 650zł
Zawieszenie : wahacze koszt 270zł szt
Silnik charakteryzuje się przepięknym oryginalnym brzmieniem, w którym każdy potrafi się zakochać. Posiadam silnik z założoną instalacją gazową. Wiąże się to z wymianą co pół roku świec zapłonowych, aczkolwiek jest to koszt 70zł. Z silnikiem nie mam absolutnie żadnych "przebojów". Jest cichy przy normalnej jeździe, gdy zaś dodamy mu trochę ognia od razu wiadomo, że ja w sobie "to coś" co kochamy. Rewelacja.
Posiadam skrzynię automatyczną z którą nie mam problemów. Naciskasz, jedzie i tak ma być. Wystarczy raz na jakiś czas wymienić filtr oleju skrzyni biegów wraz z olejem. Można o zrobić samemu a z częściami nie ma problemu.
Przeciętnie ze względu na nasze wspaniałe polskie drogi. Trasa-rewelacyjnie, polecam. Miasto: nauczysz się na nowo jeździć po swoim mieście i zauważać wszelkie nierówności. Po prostu jest tak długi, szeroki i niski, że o wszystko przyhaczysz.
Benzyna miasto 27l. trasa 20l. Gaz: miasto 16l. trasa 12l.
iiddeeaałł
kierowca z pierwszym pasażerem mają ogromną przestrzeń i wygodę a tył... 2 miejsca, ludzie nie narzekają. Nie oszukujmy się- jest to sport-coupe także nie liczcie na wielką wygodę na tylnych siedziskach(bo są dwa osobno)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.4 i V6 162KM 119kW [l/100km]

20,7