Oceny Pontiac Montana – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Pontiac Montana

~Staszek
Minivan 3.4 i V6 186KM 137kW
Ciekawe autko, spora powierzchnia w środku, bardzo wygodne na trasy, mam akurat wersję z automatyczną skrzynią, rewelacyjna, zresztą większość aut kupuję w automacie, jak na moje obecne potrzeby wybór idealny, technicznie lepszy od Voyagera w tym roczniku
~rysiek
Pontiac Montana II
Minivan 3.9 i V6 240KM 177kW
Jako autko na codzień byłby za mało oszczędny. Mi służy tylko do wyjazdów i w tym jest mistrzem
4,1
~mont-kam@wp.pl
Pontiac Montana II
Minivan 3.5 i V6 200KM 147kW
mam w tym aucie odtwarzacz DVD i nie ma mi kto przestroić z systemu NTSC na nasz PAL może kto wie kto to może zrobić tel, do mnie 664143631 mieszkam w w-wie
~jpkula@wp.pl
Minivan 3.4 i V6 186KM 137kW
auto naprawdę godne polecenia ze względu na komfort wygodę i walory użytkowe
~d1kalisz@wp.pl
Minivan 3.4 i V6 186KM 137kW
Jest to auto rodzinne i gdybym miał kupic teraz nowszy rocznik to pewnie zdecydowałbym się (mam nadzieję ze w nowszych wyeliminowali usterki elektryczne)
~hydrotex@op.pl
Minivan 3.4 i V6 AWD 187KM 138kW
jakość wykonania blachy nie najlepsza jak w vw starym modelu wychodzi rdza reszta ujdzie w tłoku ,nie jest to mój pirwszy amerykan
~tommy9245@wp.pl
Minivan 3.4 i V6 186KM 137kW
wręcz rewelacyjny samochód, wbrew pozorom ogromny i ekonomiczny. super wygodny bezawaryjny. no i prestiż jak się patrzy. wszystkim się podoba
~adam
Minivan 3.4 i V6 AWD 187KM 138kW
montana wg mnie jest bardzo dobrym wyborem dla kogos kto ma duza rodzine. bardzo wygodne auto. dosc szybkie, komfortowe za cene 25 000 dolarow to naprawde dobry wybor
~zielony
Minivan 3.4 i V6 186KM 137kW
zadnych problemow,chociaz 4 biegi to jednak doskonale zestrojona (Skrzynia biegów)
~Luis
Minivan 3.4 i V6 186KM 137kW
nie do zdarcia w tym modelu w przeciwieństwie do wcześniejszych (Skrzynia biegów)
Pontiac Montana