Lista ocen Pontiac Trans Sport I (122)

~Piotrek
Van 2.3 i 16V 137KM 101kW
gdyby silnik był niezawodny i nie nasze doświadczenie z jego remontem to jeśli się go kupi od przyzwoitego i uczciwego użytkownika jest autem bardzo wygodnym, bezpiecznym, cichym, z regulacją twardości zawieszenia, bogato wyposażonym, plastikowa, więc niegnijąca buda- wiele zalet
3,4
~maciej@urbaniak.com.pl
Van 2.3 i 16V 137KM 101kW
Auto w sumie wygodne, ale z silnikiem 2,3 odpada ze względu na awaryjność silnika. Nie wiem jak wersje USA (z duzymi silnikami) bo tam może być problem ze skrzyniami :-)
~Zbyszek Choszczno
Van 2.3 i 16V 137KM 101kW
Ogólnie auto niezłe za tą kasę ale nie dla młodych
~dumny posiadacz Trans Sport´a
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
kupiłem ten samochód ok 10 lat temu... jestem drugim właścicielem zaokrąglonej wersji z Kanady. Auto nie staciło dynamiczności nie brakuje mu (nadal) mocy chociaż ma tak duży przebieg. części do najtańszych nie należą, ale bardzo rzadko trzeba go naprawiać... gorąco polecam ten samochód z silnikiem 3.8 moc 180KM przy masie ok 1700 kg!!! jeżdzę tym samochodem bardzo długo ito musi jeździć ! POZDRAWIAM POSIADACZY TEGO CUDEŃKA. :)
~artur@wob.pl
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
w polsce boją się amerykanów, ale za te pieniądze naprawdę warto go kupić są relatywnie tanie, instalować gaz i jeździć, słyną z bardzo dużych przebiegów, serwisować skrzynie automatyczną ojej i filtr
3,8
~jastrzab
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
za nieduze pieniadze wielkie auto , jak sie kupi zadbane i sie samemmu dba to pojedzi jeszcze dluugo-
~Tomek
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Zmiana biegów zupełnie niewyczuwalna, brak problemów z tym automatem (Skrzynia biegów)
~Ryzu80
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
bardzo cichy ,elastyczny, w moin przypadku bezawaryjny (Silnik)
~Paweł
Van 3.8 i V6 175KM 129kW
Wspaniałe auto. Ekonomiczne,bezawaryjne,solidne,przestronne.Nikt nie wspomina że Trans sport wykonany jest z żywicy, dzięki temu mój z 1994 roku wygląda lepiej niż 10 letni ford. Auto idealne dla rodziny,idealne w dalekie trasy(nadbieg 120km/h=1800obr/min)tempomat.Automatyczna skrzynia idealnie zgrana z silnikiem.Jazda tym samochodem to odpoczynek. Naprawde polecam to auto, nie bujcie się aut z USA są lepsze od szmecwagenów, ekonomiczne i... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Łukasz CHO
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Silnik pracuje równo, cicho, na każdym przełożeniu automatu porywa auto jak pocisk do przodu. (Silnik)