Oceny Pontiac Vibe

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Pontiac Vibe

~Aleksander
Kombi 1.8 i 16V 182KM 134kW
Witam, Moim zdaniem rewelacyjny samochód w przystępnej cenie. Byłem sprawdzić pojazd po zakupie u swoich sprawdzonych mechaników u których serwisowałem już niejeden samochód i powiedzieli ,że wszystko jest O.K. Jak na swoje lata wygląda przebojowo. Zero korozji , silnik super , wszystko sprawne. Polecam.
~Piotr Warszawa
Kombi 1.8 i 16V 130KM 96kW
samochod oceniam naprawde bardzo dobrze, sam design- wyglad zarowno w srodku jak i na sewnatrz robi duze wrazenie, jest to jakgdyby polaczenie 3 styli - Vana, Jeepa i samochodu rodzinnego z duza przestrzenia zaladunkowa, podswietlenie zegarow jak w Lexusie, naprawde robi ogromne wrazenie, dynamiczny a zarazem ekonomiczny ilnik, duzo wygodniejsze fotele niz w Toyocie, bardzo dobrze sie prowadzi, naprawde ciezko zanlesc jakies minusy tego auta...
~Pantiaczek
Kombi 1.8 i 16V AWD 130KM 96kW
Samochód duży, wiele rzeczy nim przewoziłem, tylna szybka otwierana przy zamkniętej klapie.
~tp
Kombi 1.8 i 16V 182KM 134kW
Szkoda że unas nie można ich kupić w USA zwykły Vibe - 16000 USD; Vibe AWD - 18000 USD; Vibe GT- 20000 USD
~syy
Kombi 1.8 i 16V AWD 124KM 91kW
samochod mam od kilku miesiecy,poki co jeszcze mnie nie zawiodl.bardzo jestem zadowolona
~waldek sz.
Kombi 1.8 i 16V 130KM 96kW
auto się podoba ,solidny silnik, skrzynka biegów automatyczna, dobrze wyposarzony
3,7
~Darek K
Kombi 1.8 i 16V 130KM 96kW
Auto mam od niedawna ale w obecnej chwili jestem zadowolony
~Edward
Kombi 1.8 i 16V 130KM 96kW
VIBE to ten sam TOYOTA Voltz dla rynku Japonji, europejski analog - TOYOTA Corolla Verso. Świetny samochod za dobre pieniądze.
~Robert
Kombi 1.8 i 16V 130KM 96kW
Ten samochód jest przyjazny! Szkoda,że u nas nie można go kupić w salonie tylko trzeba wozić z USA!
3,5
~Janek Warszawa
Kombi 1.8 i 16V 130KM 96kW
Skrzynia pracuje bardzo dobrze, jest tylko jeden mankament, mianowicie posiada bardzo mało wytrzymały mechanizm różnicowy(planetarny). Który, przy stosunkowo małej mocy 130KM, potrafi się zepsuć, co niestety przydarzyło mi się niedawno, pękł ząb z dużego koła! Koszty około 3000 PLN. Samochód użytkowany delikatnie przy ruszaniu, później normalnie. Mechanicy od skrzyń twierdzą że to częsty mankament. (Skrzynia biegów)