Ocena kierowcy - Porsche 911 996 Coupe

GTI, 13 lat temu
Silnik 3.4 Carrera 300KM 221kW
Rok produkcji 2000
Porsche 911 996 Coupe 3.4 Carrera 300KM 221kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Nie spodziewałem się tak niskiego spalania przy takich osiagach. \"Znawcy\" ostrzegali, że porsche będzie palić 20-30L. Max miałem 17,9 przy bardzo dynamicznej jeździe TYLKO po mieście. W trasie min odnotowałem 7,9L , bez specjalnego starania się jest 8,5L.
Wspaniały samochód, używam go do jazdy na codzień, jest to moje jedyne auto, sprzedałem passata bo przestałem nim jeździć, mimo że uważam, że był świetny. Nawet poniedziałek nie jest taki zły, kiedy ma się świadomość, że do pracy pojedzie się porsche.
dźwięk silnika - boski, nie trzeba radia włączać, silnik bardzo elastyczny i nawet nie trzeba redukować przy wyprzedzaniu aczkolwiek czwórka do wyprzedzania jest super a trójka jeszcze lepsza!
dla skrzyni dałem 4 gwiazki bo przy redukcji z 6 na 3 bieg kiedy potrzebuję szybko to zrobić, często wchodzi mi 5
generalnie jest super pod warunkiem, że pamiętamy, że prowadzimy auto z silnikiem z tyłu szczególnie w deszcz lub w zimie, na szczęście kontrola trakcji robi swoje gdy zaczyna uciekać tył
widoczność - rewelacja, do jazdy w nocy super! światła ksenonowe - super! gdy włączam długie światła automatycznie podnoszą się aby oświetlać większy odcinek drogi, z parkowaniem nie ma problemu, jeżdżę na codzień jest to moje główne/jedyne auto
wszystko na swoim miejscu, tak jak być powinno
w ZIMIE cieplutko, byłem szczególnie zaskoczony jak szybko nagrzewają się fotele! w LECIE chłodno klima baaardzo efektywna!
Z przodu jest super, z tyłu... hmmm... to jest auto sportowe, jesli ktoś siedział z tyłu w maluchu to w porsche miejsca jest więcej.
świetnie wyciszony , czasami uchylam okna lub szyber dach, żeby lepiej słyszeć silnik
nie miałem ŻADNEJ usterki, cena filtrów taka jak w passacie, spalanie: samo miasto 15,5-17L, w trasie 7,9-9L
jakość doskonała
zero usterek