Ocena kierowcy - Porsche Boxster 986

Junior1986, 14 lat temu
Silnik 2.5 Boxer 24V 204KM 150kW
Rok produkcji 1997
Porsche Boxster 986 2.5 Boxer 24V 204KM 150kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Jazda tym samochodem to czysta przyjemnosć, drogi trzyma sie perfekcyjnie :)
Inne : peknięty zbiorniczek wyrównawczy
Autko jest naprawdę cudowne, jedyne co mi w nim czasem przeszkadza to to, ze ma tylko 2 miejsca, no ale w końcu to roadster a nie limuzyna
Silnik ładnie ciągnie nawet w dolnym zakresie obrotów a powyżej 4tyś obrotów jego ryk jest po prostu cudowny :)
Skrzynia chodzi "ciężko" a dźwignia ma naprawdę mały skok, najlepsza skrzynia jaką miałem przyjemność obsługiwać
Samochód doskonale trzyma się drogi, jazda po zakrętach to coś pięknego :)
Jeżdżąc bez dachu widoczność doskonała, po złożeniu dachu, lub z hardtopem widoczność tylko przeciętna
Wszytko pod ręką, nie ma się czego czepiać. Jedynym minusem jest to, ze zarówno przedni i tylni bagażnik otwiera cię od środka, co trochę denerwuje gdy ma się w rękach zakupy
Nie wiem jak w innych modelach ale u mnie z przednich nawiewów leci dłużnej zimne powietrze niż z innych
Nie jestem dużym człowiekiem (175cm) i jak dla mnie miejsca jest naprawdę bardzo dużo
W samochodzie jest dość głośno, gdyż cały czas słychać pracujący za plecami silnik, ale jak dla mnie to wieeeelka zaleta :D
Nie ma co ukrywać, ze samochód do oszczędnych nie należy, no ale nie ma nic za darmo.
Uważam, ze jak za ta cenę, ciężko kupić samochód dający tyle frajdy z jazdy, prestiżu, a w lato jazda bez dachu to prawdziwa rewelacja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 Boxer 24V 204KM 150kW [l/100km]

11,3