Oceny Renault 11 Hatchback 1.4 67KM 49kW 1983-1988

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault 11 Hatchback 1.4 67KM 49kW 1983-1988

~WARIAT
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Samochód kupiłem za 510zł, z wieszku moze nie jest piękny, w srodku nawet mi sie podoba. Mechanicznie jest super, silnik dynamiczny (wstarczy na 1 biegu wcisnąc pedał do podłogi i juz kapciuchy zaczynają sie cieszyc :) piszcz nawet na 2 biegu) komfortowy i w miare oszczedny. Blacha nie wygląda dobrze, z dachu zaczyna złazic lakier, sa juz małe slady korozji ale za taka kase moim zdaniem i tak dostałem bardzo duzo. P.S. Samochód jest...
~Piotrek
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Autkiem jeżdzę 6 lat kupiłem je od wójka który miał ją praktycznie od nowości. Jest bardzo zadbane, złoty metalik, jasny welur, bez korozji(pewex)Jak na te lata jestem z niej bardzo zadowolony, dbam o nie a ono się odwdzięcza niezawodną jazdą
~Mały d.szejok@gbg.com.pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Jak na samochód z tej epoki przewyższa niektóre współczesne. Pokażcie mi samochód z 1988 roku z centralnym zamkiem i elektr. szybami. Jeśli kogoś stać na nowe zawieszenie które najbardzie zawodzi, dba o konserwacje i bieżące naprawy to polecam.
~iirroo
Hatchback 1.4 67KM 49kW
widać już że konstrukcja ma swoje lata. Ochrona antykorozyjna œrednia choć nie najgorsza, silnik paliwożerny, częste wycieki z silnika i ze skrzyni biegów, półoœki to pięta achillesowa napedu, nadwozie rekompensuje problemy podwozia.
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Jestem bardzo zadowolony z mojej renówki włąśnie dlatego że ma 20 lat i niczego nie usze naprawiać tylko gaz tankuje i jeżdze i to nie mało. a kosztował śmieszne 900 zł
~andyiron@wp.pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Poza zużyciem paliwa jest super, bagaznik jest jak hangar, wszystko się mieści kosiarka oraz ubrania i inne szpargały na działkę dla czterech osób.
~jurjuszi@mail.ru
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Jesli kupi sie ten woz za dobra cene. Na dojazdy do pracy nadaje sie doskonale
~Paweł
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Rewelacja grzeje po przejechaniu kilometra.Chłodzenie jak wszędzie bez klimy. (Wentylacja i ogrzewanie)
~warrior666
~Darkraw