Oceny Renault 19 I Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW 1989-1992

Renault 19 I Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW 1989-1992 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault 19 I Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW 1989-1992

~KEMOT
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
wiele może wyśmiać moją opinię na temat tego auta, jeśli chodzi o niezawodność, najbardziej denerwuje mnie ze na temat renault wypowiadają się ludzie którzy wcale nimi nigdy nie jeździli, ja nie zaluję zakupu tego auta, chcieli mi VolkswagenII wlepić albo astre wtedy i cieszę się że go nie kupiłem. z 19stki jestem zadowolony a wszyscy znajomi dziwią się, że auto stare a tak zadbane, ze nie awaryjne w przeciwieństwie do ich sporo młodszych...
~rafcias@wp.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
jest to moje pierwsze auto i jestem mile zaskoczony.w tej klasie to jest dobry i rozsądny wybór.auto rodzinne niezawodne do spokojnej jazdy na długie lata. nie jest to auto dla"pseudorajdowców naszych dróg".moja renia jest z niemiec i jest bardzo zadbana w śroku nówka,blachy jak nowe.z politowaniem patrzę jak ktoś leży pod 5-latkiem.mam kilka rzeczy do zrobienia(zabiorę się za to na wiosnę)no ale to jest wpisane w życie kierowcy.części wcale...
4,1
~sg
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Z samochodu naprawdę można być zadowolonym: wygodny, przestronny, nie generuje dużych kosztów. Żałuję, że po kupnie nie założyłem gazu ale nie myślałem, że będę nim jeździł tyle czasu.Gdyby miał trochę mocniejszy silnik i tylni napęd to nie myślałbym o zmianie na inny :).Myślę, że gdyby trochę bardziej o niego zadbać w kwestii zabezpieczenia przed solą drogową to można jeździć i jeździć.
~Hitek
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Miałem to auto ponad 10 lat i bardzo cenię ten samochód, pomimo że nie był całkiem bezawaryjny, a części nie grzeszą niskimi cenami. Jednak czuję do niego bardzo wielkie przywiązanie, bardzo to auto lubiłem i uważam że jak na "francuza" jest to pojazd ze wszechmiar udany.
~timon7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Kupowałem ten samochód wiedząc, że mam się nim nauczyć jeździć, a potem go sprzedam (o ile go wcześniej nie roztrzaskam). Uczyć się chciałem w miare wygodnym, bezpiecznym i dużym samochodem - trafiłem idealnie!Teraz nie chcę go sprzedawać, a jeśli już to kupię trochę nowszy model z lepszym wyposażeniem, ewentualnie kupię jego następcę Megane!
~irecki ikapler@wp.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Przez cały okres używania samochodu (10 lat) nie robiłem przy nim nic dodatkowego oprócz standardowych przeglądów. Nigdy mnie nie zawiódł podczas wyjazdów i chyba jedynie wiek samochodu zmusił mnie do zmainy. Jedyny "minusik" to zła widoczność przy cofaniu (szyba nieproporcjonalnie mała do bagażnika.

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~Despero
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Auto nie nadające się na polskie drogi ze względu na zawieszenie i bardzo duże spalanie jak taką pojemność. ogólnie odradzam. i częsci sa drogie.
~tato51@interia.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
stary ,ale przyjemny samochodzik dla starszych osób
4,1
~mmerlin1@o2.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Moje auto ma już 16 lat, a nadal jeździ dobrze. Niedługo będe zmieniać na inne, ale nie żałuję jego zakupu.
~kolep25
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Myslę że w cenie ok. 3-5 tyś najlepszy wybór. Auto wygodne, w zależności od wersji zadowoli każdego.
Renault 19 I Hatchback