Ocena kierowcy - Renault 19 II Sedan

arek, 17 lat temu
Silnik 1.7 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Renault 19 II Sedan 1.7 i 75KM 55kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
auto niewiele pali,niezawodne,polecam innym .szkoda ze maski rdzewieja ale nie ma idealnych samochdow.pozdrawiam
Silnik w miare dynamiczny jak na swoja moc.w miare zrywny.przyczym niewiele pali
Skrzynia chodzi troche ciezko ale nigdy nie zaglodaem byc moze problem jest tylko u mnie.
tutaj jest jedynie minus tego auta jak sie wchodzi w zakret tak cos kolo 120km/h ma sie wrazenie ze auto bardzo sie przechyla.Ale nie ma co sie dziwic auto jest lekie i troche czule na boczne wiatry
widocznosc jest bardzo dobra.mozna podnies sobie fotel i sie jezdzi bardzo fajnie
gdzies wyczytaem ze renult19 ma lepsza ergonomike o bmw e-46
po przejechaniu 8 kilometrow zmniejszam ogrzewanie poniewaz auto jest w srodku bardzo dobrze nagrzane.Wedug mnie rewelacja.
mam 184 wzrostu i nie narzekam na brak miejsca.a na tylnej kanapie co sie bardzo zdziwilem tez jest duzo miejsca
wiciszenie jest dosc dobre ale za te pieniadze nie ma co narzekac
jak na ten silnik wcale duzo nie pali.auto według mnie nie zawodne nic sie nie psuje polecam
cena bardzo dobra szybko traci na wartosci.polecam
zrobilem 50 tys.i jeszcze nic nie robilem przy nim.oprocz wymiany oleju filtrów itp.raz wymieniłem szczotki w rozruszniku cena 20 zl
nie było

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.7 i 75KM 55kW [l/100km]