Oceny Renault 19 II

Najnowsze oceny Renault 19 II

3,4
~aviator1
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
W tej cenie nie znajdziemy nic lepszego. Wiadomo, auto wiekowe, nie powala nowoczesnością, lecz w tej cenie daje nam wygodę, i całkiem spokojna głowe jeśli chodzi o poważne naprawy, drobiazgi nie działaja :) Jeśli ktoś kupi renówkę, doinwestuje nawet ze szrotu, wyciszy wnętrze, niczym nie będzie ustępować autom za 8-10 tyś. A jak się ładnie umyje to na parkingu wygląda jak (re)nówka ;p
~Tomek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Autko super. Tanie w zakupie, użytkowaniu i ewentualnych naprawach. Linka sprzęgła 36 zł. Dużo rzeczy można zrobić samemu. Bardzo wytrzymałe. W porównaniu do golfa 3 1.4 auto jest super. Niskie spalanie. Polecam każdemu, kto potrzebuje auta za niskie pieniądze, taniego w utrzymaniu, wygodnego i nie będzie wymagał super komfortu i prestiżu jak w S-klass.
3,4
~Rafez
Sedan 1.4 i 80KM 59kW
Świetne auto za niewielkie pieniądze. Francuzi mają też auta godne polecenia, i takim autem jest Renault 19. nie rujnuje kieszeni, nie sypie się, ładnie wygląda i wygodny - za takie pieniądzę czego chcieć więcej ;]
3,5
~Rafenks
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
auto świetne dla młodego studenta, takiego jak ja :) części tanie, łatwe w naprawie i w utrzymaniu. Jestem zwolennikiem aut japońskich, lecz narazie mnie nie stać na żadne dobre japońskie cudo. a za małe pieniądzę jest łatwiej znaleźć takie właśnie proste Renault :) polecam na pierwszy samochód :)
~t1a2s3
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
jako drugier auto dla mnie. czyli do wożenia się i znajomych przy róznych okazjach na mniejsze lub większe imprezy sprawdza się doskonale. poza tym często robi za pół ciężarówkę ;) daje renia radę :D:D
4,1
~Wojtek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Ogolnie samochod ladnie się prezentuje w środku jak i na zewnatrz. Ma na wyposarzeniu Centralny zamek, elek. szyby, wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna, hak, alufelgi, ABS, radio. Duzo miejsća w srodku, pojemny bagaznik. Głowna wadą moim zdaniem jest zabyt duże spalanie 1-2 litra powinno być mniej.
Dziennik kosztów dla Renault 19 II
8,1
8,9
3,5
~mati
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Ogólnie auto na plus, za małe pieniądze można się cieszyć dobrą jazdą, wygodną w miarę, tylko to spalanie przy benzynie mnie uwiera:)dla tego następne będzie disel:) drobne usterki, które można samemu naprawić i wcale nie jest to trudne.
3,3
~UKAS
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
auto w calosci jest bardzo fajnie,sprawilo mi sporo frajdy.mala masa i moc tego silnika(73KM :D) sprawiaja ze mozna nim powariowac troszke.rozwinalem nia predkosc max 185 km/h-samochod 17 lat:] daje rade,jednak coraz czesciej cos sie psuje,wychodzi rdza.jednak jezdzac nim 5 lat nic zlego nie moge poweidziec.jak najbardziej udany model
~sarwin
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jak na te lata bardzo dobrze się trzyma:)Kupiłem to auto ze względu na dobrą opinie i najwidoczniej się nie pomyliłem:) na pewno o wiele trwalsza od megany z tym że ciężko trafić na utrzymany egzemplarz Ogólnie polecam!!!
3,6
~Mirek
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Ogółem samochód polecam ale tylko starszym osobą dużą wadą jest ten silnik 73konny silnik to żółw niebiespiecznie się wyprzedza takim żółwiem. Ogólnie reno to fajny samochód za takie śmieszne pieniądze gdyby silnik był mocniejszy 