Lista ocen Renault 19 (991)

~Witek : Wiciulki@poczta.fm
Sedan 1.4 i 80KM 59kW
Bardzo przyjemny samochód, niezawodny stosunkowo cichy i zupełnie nie reaguje na zmiany obciążenia. Jak ma wpaść w poślizg to zsuwa się cały z drogi, łatwy do wyciągnięcia. Trochę się przechyla na boki ale ogólnie ok. Bardzo wygodny z tyłu (rodzinka :-))) )
~spekter@priv4.onet.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu, ale w mojej pracy nie mogę sobie pozwolić na to żeby auto mnie ograniczało, dlatego jest przeznaczone na sprzedaż - przez głupi pasek rozrządu miałem 2 tygodnie przymusowego urlopu. Gdyby ten incydent nie miał miejsca pewno bym go nie sprzedawał.
~ZiomNieUciekajNiemaPrzedKim
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
samochod posiada bardzo ladna sylwetke jest zwinny zwrotny i bezawaryjny pomimo wieku jest nowoczesny
~jaxel@vp.pl
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Przy spokojnej jezdzie malo pali, czesci w miare tanie. Nadwozie nie odbiega wygladem od nowszych aut z lat pozniejszych 90-tych. Ogolnie auto na 4.
~Poki Poki
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
z plusem jak an auto z lat 90! w porwnaniu do golfa i innej tej klasy auto nie porównywanie lepiej dopracowane!
~Janusz
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Jak na 95 konny silnik elastycznosc bardzo dobra w porównaniu nawet do nowych aut tej klasy (Silnik)
3,8
~andrewpl@tlen.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Bardzo wygodny samochodzik, fotele są jednak zbyt miękkie na dłuższe wyprawy, duży bagażnik ! świetne oświetlenie drogi w nocy. trzy dorosłe osoby gniotą się trochę z tyłu więc najlepszym rozwiązaniem jest 2 + dziecko w foteliku.
3,6
~YAPPIE@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
Bardzo dobre autko, ale następne będzie Laguna 3.0 , albo BMW 325i
~Tomek
Hatchback 1.7 i 75KM 55kW
Autko super. Tanie w zakupie, użytkowaniu i ewentualnych naprawach. Linka sprzęgła 36 zł. Dużo rzeczy można zrobić samemu. Bardzo wytrzymałe. W porównaniu do golfa 3 1.4 auto jest super. Niskie spalanie. Polecam każdemu, kto potrzebuje auta za niskie pieniądze, taniego w utrzymaniu, wygodnego i nie będzie wymagał super komfortu i prestiżu jak w S-klass.
Dziennik kosztów dla Renault 19
8,1
9,3
~Kawa
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Wspaniałe auto na początek, lecz najlepiej szukać egzemplarzy z instalacją gazową.
Renault 19