Oceny Renault 21 Hatchback

Najnowsze oceny Renault 21 Hatchback

3,2
~Maciej Ahrendorff
Hatchback 2.2 i 110KM 81kW
Trudno wymagać od 18-letniego samochodu by był wzorem niezawodności, ergonomi i ekonomiczności wg dzisiejszych zasad. Auto czasami kapryśne, ale przy regularnej prawidłowej obsłudze serwisowej długo jeszcze pojeździ.
~Robert
Hatchback 2.0 i 105KM 77kW
ciekawe,mocne i prawie bezawaryjne autko.potrafi byc nawet ekonomiczne jak sie chce.fakt że częsci sa drogie ale to jednorazowy wydatek na następne 180,000 km.o ile części sa oryginalne.przy odrobinie własnych poprawek zaskakuje nawet wygłądem i wzbudza zainteresowanie innych ludzi.polecam młodum kierowcom,auto jest zaj...i niedrogie
4,1
~Pablo
Hatchback 2.1 TD 88KM 65kW
Posiadam to autko od 1995r i do dnia dzisiejszego sprawuje sie bardzo dobrze nie mam wiekszych zastrzezen. Zadnych powazniejszych napraw poza wymiana oleju, paska rozrzadu itp ale w koncu autko ma juz swoje lata i ma przejechane 300.000tys km. Mam zamiar pozegnac sie ze swoja renoweczka i wymienic ja na nowszy model wiec zainteresowanych prosze o kontakt Pablo341@wp.pl model HB kolor granat metalik rok 1993 silnik GTD Pozdrawiam
~FAN RENO z PODKARPACIA
Hatchback 2.0 i 105KM 77kW
Ogólnie jak na samochód z końca lat 80 ,to jest bardzo dobrze wyposażony,elektryka,wspomaganie hamulców,kierownicy.
3,6
~maslo
Hatchback 1.7 i 95KM 70kW
auto ma juz swoje lata i swoj przebieg ... alo ogolnie jestem bardzo zadowolony
3,8
~siwy65@go2.pl
Hatchback 2.0 i 105KM 77kW
Trochę jest problem z częściami, a szczególnie z drobiazgami.
~nabes@go2.pl
Hatchback 1.7 i 95KM 70kW
dobry samochód za niedurze pieniondze, ma kopa jest wygodny i pakowny
~Pablo
Hatchback 2.2 i 110KM 81kW
Bordzo wygodne auto, niestety trochę kosztuje utrzymanie (choć znam dużo droższych), ale jak by niebyło to protoplasta Safrene
~EwKa_
Hatchback 2.1 TD 88KM 65kW
35 000 i żadnych usterek rozrząd oleje filtry wymieniane planowo (Silnik)
3,6
~Michał Gdynia
Hatchback 1.7 i 95KM 70kW
Auto zakupił mój ojciec w Francji roczne, silnik sprawował sie ok coś tam siadło kiedyś że skakały obroty i dość droga była ta część , samochód jak mial koło 10 lat zaczeła sie w nim sypać elektronika gasł i nie można było go odpalić, fakt ze stal zawsze pod chmurką, oceniam silnik na pozytywnie bo nie było problemów innych poza elektroniką ale mogło to być od alarmu (Silnik)
Renault 21 Hatchback