Ocena kierowcy - Renault 21 Sedan

don Hose, 18 lat temu
Silnik 2.0 i 120KM 88kW
Rok produkcji 1989
Renault 21 Sedan 2.0 i 120KM 88kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
Samochód który przeważne ma na wyposażeniu alarm z centralnym + wspomaganie i elektr. szyby , w dodatku jest bardzo wygodne , mocne i przy tym ma umiarkowane spalanie za taką kase ( przeważnie do 4000 zł ) to rewelacja.Blacha ocynkowana!!! Poprostu super.Bardzo polecam.
Silnik,jeżeli świece kable kopółka i palec są dobre i reszta też pracuje bardzo dobrze i cicho.Prawie 120KM nieźle rozpędza ten samochód.Elastyczny i szybki.Polecam
Bardzo dobrze zmiena się biegi.1 i 2 są troszeczke za krótkie ale mona się przyzwyczaić.
Nie testowałem na jakimś odpowiednim torze bo po naszych drogach to zabić sie można ale to auto prowadzi się świetnie.na zakrętach jedize się pewnie.
Duże auto=doskonała widoczność.
Jak na samochód z 1986 roku to nieźle.
W zimie, szyby szybko odparowują i nagrzewa się też dosyć szybko.Mocno grzeje!!!
Z tym to chyba nikt nie ma wątpliwości.z przodu poprostu rewelacja.Z tyłu też dużo miejsca. Osoba która ma 185 cm wzrostu nie musi zbytnio " wyginać się " żeby byo wygodnie.Jednym słowem, jak w domu przed telewizorem :-)
Po latach to wszystko sie powoli luzuje i zaczyna piszczeć i trzepać się.Dobry silnik z dobrym tłumikiem jest cichy.Można spokojnie podrużować.Reszta to kwestia stanu zawieszenia.
Jak na tą poj. 2.0l. to OC jest dość drogie.Paliwka też pali nei mało ale w 10l/100km po mieście można się zmieścić.Jak ktoś dobrze dba o samochód to się psuć nie będzie ( przynajmniej tak często ). Części wiadomo nei są tanie.Samochód nie jest super popularny i młody, dlatego ceny troszke wyższe ( zależy co ).Jeśli ktoś ma LPG to wiadomo troszke taniej.
To co wyżej>>>
Czasami zacina się centralny gdy otwieram drzwi kluczykiem.Po za tym nic.Mam go od niedawna więc ciężko mi pisać.
Niewiem.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 120KM 88kW [l/100km]