Oceny Renault 21 Sedan

Najnowsze oceny Renault 21 Sedan

3,8
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Samochód ten kupiłem za 500zl.,przebieg nie jest do końca znany bo licznik kilometrów nie działał,jeżdżac nim rok wymieniłem tylko klocki z przodu, sworzeń wachacza i gumy stabilizatora,jeżdziłem tylko na gazie gdzie nawet przy - 10 stopni odpalał jeśli miał odpowiednią ilość płynu w chłodnicy,nigdy w trasie mnie nie zawiódł,za tą cene nie ma 2 takigo wygodnego samochodu,a tylnia kanapa jest tak miękka że wszyscy co jechali na niej w trasie...
4,1
~kenezz35@op.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
Nabyłem kanapowca w niemczech na kontrakcie ,auto super limuzyna silnik dynamiczny na pełnym wtrysku,170km wyciaglem na tym 17 -latku to niezłe osiagi jak na limuzyne bardzo wygodne ,ogólnie bez zarzutu,mankament to uklad chłodzenia i te odpowietrzniki plastikowe przerobiłem na miedziane i jest gut- polecam
~wojtek
Sedan 2.1 D 70KM 51kW
jak na tak stare auto za tak marne pieniądze to jest fenomenalnie,oszczędne,nie wymagające,tanie części,praktyczne(kombi) Przejechałem moją RENIĄ całą europę z przyczepą kempingową była niezawodna i jest nadal,przewoziłem cement,płytki,deski auto do wszystkiego planuje kupno nowego auta ale RENI nie sprzedaje bo jest za dobra a cena jest nie adekwatnie niska
~don Hose
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Samochód który przeważne ma na wyposażeniu alarm z centralnym + wspomaganie i elektr. szyby , w dodatku jest bardzo wygodne , mocne i przy tym ma umiarkowane spalanie za taką kase ( przeważnie do 4000 zł ) to rewelacja.Blacha ocynkowana!!! Poprostu super.Bardzo polecam.
~pachulski@vp.pl
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Jak na stare autko to bardzo wygodny i ekonomiczny samochód.Ceny części jak do innych aut, duzo zastępników. Owiele lepsze auto od opli czy VW. Duży komfort jazdy nawet w długich trasach. Teraz poluje też na renówkę ale chyba safrankę w dieslu.Chętnie kupię.
~wiesiek
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
trzeba pamiętać że jest to auto w dniu dzisiejszym paronastoletnie-ja miałem pierwszy rocznik po liftingu (1990rp.) i jak na tamte lata to był to doskonały pojazd,nie zawodny ,wygodny,szybki o bardzo dobrym zawieszeniu.
4,1
~rafał
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Mam Nevadę od 3 miesięcy, przejechałem nią już 6000 km i jest niezawodna, moja wersja jest 7 - osobowa co jest niezłym plusem tego samochodu, siedzenia się łamią może służyć za mini-ciężarówkę, jak na cenę 6000 zł, bardzo tania limuzyna
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Ogólnie jestem zadowolony, oszczędne, komfortowe, super!!!
~kloss
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
jestem bardzo zadowolony z auta, nie chce mi się go sprzedawać , bo się nie psuje, jak się zepsuje to go sprzedam, i tak jeżdżę nim ósmy rok
3,2
~HYDRO
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
PO TYM CO MNIE DOTKNĘŁO NIE JESTEM ZACHWYCONY, ALE WIERZE W MOŻLIWOŚCI AUTA. ZNAM UŻYTKOWNIKÓW CO TYLKO LEJĄ I JADĄ. ALE NIE JA.
Renault 21 Sedan