Ocena kierowcy - Renault 25 II

skoda105@poczta.onet.pl, 21 lat temu
Silnik 2.2 i 110KM 81kW
Rok produkcji 1990
Renault 25 II 2.2 i 110KM 81kW 1988-1992 - Oceń swoje auto
Samochód jest niezły ma bogate wyposażenai ( el. szyby przód tył ,lusterka,szyber, centr. zamek komputer (gadający),wspomaganie, welur itp. Po latach wszystko działa więc nie jest to na rok dwa. Tylko w okolicach popielniczek przyciski mają skłonność do nie kontaktowania (przyczyna popiół) WD40 wystarcza aby tą usterkę usunąć.Wygląd nie kusi złodzieja. Nie rdzewieje. GŁÓNĄ WADĄ SĄ PÓŁOŚKI I KOŃCÓWKI DRĄŻKÓW STABILIZATORÓW ich trwałość jest mała drążki zewnetrzne mają skłonności to zsówania sie guma która je ma trzymać jest do dupy. Guma od stabilizatorów od VW transportera 4 rozwiązuje problem i cenowo i wytrzymałościowo. Zawieszenie pozatym jest bardzo wygodne ale nie przystosowanw do polskich dziur.
po 4 miesiącach odpalił IDEALNIE (szkoda że skoda tak nie może)
troche długie przełożenia, ale zmiana odbywa się dosłownie jednym pałcem odkąd ją mam NIGDY nie miałem przy zmianie biegów czy redukcji blokady lub zacięcia .
wspomaganie powinno sztywnieć przy wiekszej predkości
do przodu do tyłu doskonała ,lusterka też ok
wszystko jest pod ręką.
kłopoty tylko w zime z tylną szybą ale to wina rolety w okresie upałów w mieście niestety wentylator chdzi prawie cały czas.
dużo miejsca, z przodu i z tyłu pod dostatkiem
po tylu latach jest naprawde cicho
pali znośnie do 11 w mieście na trasie trudno powiedzieć zalezy od jazdy wydaje mi się że komputer trochę zaniża.CENY PRZEGLĄDÓW I CZEŚCI ZAMIENNYCH MOGĄ ZABIĆ niestety trzeba trochę poszukać ale ten samochód nie psuje się.
cena do samochodu jest ok
mam go ponad 4 lata ma już ponad 300 tys i nic (zawieszenie to jego zła strona trwałość półosi,stabilizatorów)
półośki
Renault 25 II