Oceny Renault 25 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Renault 25

~fryderyk
Hatchback 2.8 V6 Injection 150KM 110kW
Samochód luksusowy świetnie się prowadzi o ciekawej stylistyce komfortowy ,pięknie brzmiąca V6 . Posiadam od 2 lat i w zasadzie musiałem usunąć mankamenty po poprzednim właścicielu który nie za bardzo dbał o drobne usterki ale w tej chwili jeżdzę codziennie i po 8000 km muszę wymienić olej. Zarówno na gazie jak i na benzynie jeżdzi świetnie .
Hatchback 2.0 103KM 76kW
Powiem tak: dalem za ten samochod smieszne pieniadze dokladnie to 200 zl ;) Co prawda bylo pare drobnych rzeczy do zrobienia ale opacalo sie... kupiem go z mysla sprzedania i zarobieniu na nim troche ale gdy wszystko juz dzialalo jak nalerzy to mi bylo szkoda bo auto zaskakuje swoja wygoda i niezawodnoscia jezdze nim do dzis i jestem zadowolony
~Pati-Sped
Hatchback 2.1 TD 85KM 63kW
szczerze mówiąc nie zammieniłabym na inne auto mojej reni ,jest niezawodna i jeśli chodzi o ustrki to poważnych żadnych nie było jedynie co to tylko włącznik do świateł nie działam ale już naprawione :))))))))))))))))))))))POzdrawiam wszystkich którzy mają renie 25
~WiktorS
Hatchback 2.85 i V6 153KM 113kW
Super auto z pełnym wyposażeniem,elektryka,komputer HIFI, bardzo duze i bardzo wygodne . Ceny sa raczej niskie .Silniki V6 sa mocne i nie zamęczone .Mozna jechac przez cały dzien po mieści i nie przekroczyc 1,5 obr/min . Warte swej ceny ,szkoda że ich nie produkuja ,bo SAFRANE było juz przekombinowane .
~byku123@vp.pl
Hatchback 2.85 i V6 153KM 113kW
po za drobnymi mankamentami ktore jak by sie upar mozna znalezc w kazdym samochodzie jest to samochod o luksusowym wnetrzu bardzo dobrym i wytrzymalym silniku mowa o wersji o pojemnosci 2850 v6 nie jeden na drodze juz sie naciol i bylo mu lyso
~koneser-1968@o2.pl
Hatchback 2.2 103KM 76kW
1.Jak się znasz to masz luxusowy samochód za małe pieniądze. 2.Musisz mieć dobrego mechanika inaczej leżysz albo cie oskubią 3.Jak niewiesz gdzie kupować cześći to przepłacasz nawet czasem słono 4.Jak nic niewiesz o tym aucie albo nie masz fachowca daruj sobie zakup
~przemo
Hatchback 2.7 V6 Injection 144KM 106kW
wygodny i komfortowy samochód podczas jazdy w dłuższe trasy dobre przyspieszenie lubi przyciągać wzrok na ulicy
~blondas
Hatchback 2.7 V6 Injection 144KM 106kW
idelany niedoceniany klasyk na codzień i do kościoła
~silwer
Hatchback 2.0 103KM 76kW
doskonale auto za tak niska cene francuzi wiedza jak sie robi wygodne auta
~mk44arty
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
kto raz wsiądzie do tego samochodu nie będzie chciał wysiąść, jest to duży bardzo wygodny i dający wiele przyjemności z jady samochód
Renault 25