Ocena kierowcy - Renault 25 II

WiktorS, 18 lat temu
Silnik 2.85 i V6 153KM 113kW
Rok produkcji 1993
Renault 25 II 2.85 i V6 153KM 113kW 1988-1993 - Oceń swoje auto
Super auto z pełnym wyposażeniem,elektryka,komputer HIFI, bardzo duze i bardzo wygodne . Ceny sa raczej niskie .Silniki V6 sa mocne i nie zamęczone .Mozna jechac przez cały dzien po mieści i nie przekroczyc 1,5 obr/min . Warte swej ceny ,szkoda że ich nie produkuja ,bo SAFRANE było juz przekombinowane .
Bardzo miły motor . Wysoki moment obrotowy ,przyjemny gang motoru 6 cylindrów. Troche kiepsko może znosić nasze złe paliwo
Po dłuższym poznanniu bardzo przyjemna .Dobrze zestopniowana. Można przejechać całe maisto na 5 biegu .
Auto z końca lat 90 ale na naszych dziurach prowadzi sie świetnie. Auto nie jedzie a płynie jak luksusowy jacht. Bardzo wygodna lmuzyna za małe pieniądze
Bardzo dobra widocznośc ,choć osoby powyżej 185 cm mogą mieć kłopot . za wysoko sa dla nich fotele. Zima bardzo sprawnie i pomysłowo dziła ogrzewanie .
Wszystko co najlepsze w latach 90. Wszytko pod reką ,sterowanie RADIA HIFI w kierownicy jest super .Podsicnieniowe sterowanie układem wentylacji oraz dodatkowe punkty oświetlenia przód i tył bardzo pomogają naszym pasażerom.
Bardzo szybko się nagrzewa, brakuje może tylko osobnego ogrzewania tylnej dużej szyby
Bardzo dużo miejsca , 4 osoby sie w tym aucie gubią .5 ma pełen komfort. Bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasażera .Fotele z pełna regulacją , Osobne popielniczki i zapalniczki z tyłu . Można coś podłączyc
Auto ciche ,przyjemne ,przy szybszym ruszaniu ładny gang motoru. Nie jest idealne lata 90 ale dużo cichsze niż AUDI 80 ,GOLF,CZY TOYOTA
Troche pali miasto ZIMA 13-14 L trasa 8-9 Wiosna miasto 10-11 trasa 7,5 -8,5 Części nie wiem nie psuje się . Trochę kapryśna elekttryka ,styki , zamki ,przyciski trzeba wyczyścić
Nie ma lepszego bardziej wypasionego i taniego w utrzymaniu auta za taką kasę Gorąco go polecam
Tylko czasami elektryka nie zaskoczy Styki do sprawdzenia i to tyle
Dziła caly czas jak nowe

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.85 i V6 153KM 113kW [l/100km]

10,9