Oceny Renault 5 I

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault 5 I

~matt12@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Samochod tani w utrzymaniu i eksploatacji, jak na swoj wiek trzyma sie jak nowy (bez kapitalki silnika ma 12,5 cisnienia w kazdym tloku), miekkie zawieszenie, swietne hamulce, wygodny, dla calej rodziny
3,7
~Medemblikus
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Auto może się wizualnie bardzo podobać. Wiele modeli jest rewalycyjnie poddana tuningowi. Samochód jest tani w zakupie, ale w eksploatacji nie należy do najbardziej oszczędnych (niskie spalanie, ale bardzo drogie części). Żałuję, że nie jest już w produkcji. Zdecydowanie polecam dobrze utrzymane modele Renault Five.
2,8
~były właściciel
Hatchback 1.1 45KM 33kW
dopiero co go sprzedałem i bardzo się cieszę, bo koszmarnie awaryjne to auto, chociaż z tym przebiegiem to chyba trodno znaleźć niezawodne, kilka razy stanął "w polu" i nie chciał już ruszyć... rozrusznik, przeguby ( razem z półosiami ) to słaby punkt, regulator napięcia... itp.
~mossolinski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Tani nawet sympatyczny przyjaciel dla kierowcy a morze nawet przyjaciulka wkoncu to "RENIA" polecam szczegolnie wersje z silknikami 1,4 dla osob lubiacych sportowa jazde natomiast silnik 1,1 to dla osob o umiarkowanym stylu jazdy ale tez mozna sie poscigac
4,1
~k_rzys
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Całkiem niezłe autko teraz sie będe zabierał za karoserie bo w niektórych miejscach są ślady korozji ale przynajmniej mam teraz pretekst żeby sobie ja przemalować na czarno jeszcze tylko jakiś dodatkowy zdeżak na tył bo mi sie wydaje troche zawysoki i bedzie cacy polecem autko jest leciutkie i już z silnikiem 1,1 można troche poszaleć
~kebi@pf.pl
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Małe, ekonomiczne, ładne, wygodne, tanie autko. Moja renówka jest akurat stara i ostatnio trzeba często coś wymieniać (zużycia materiału) ale części wbrew pozorom nie są bardzo drogie i często można dostać zamienniki innych firm (również bardzo dobre). Polecam to małe autko początkującym kierowcom, których nie stać na nowsze, droższe auto.
~zikan (clint_eastwood@wp.pl)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
miłe autko, bardzo ładne i oryginalne, rzadko się spotyka na drogach. mogłoby mieć większy silnik, twardsze zawieszenie, ale jak na model z początku lat ´80 ubieglego wieku i tak sprawuje się nieźle. godne polecenia dla miłośników starych samochodów (ale bez przesady z tym wiekiem) - części są, jeździ się spoko, nie jest tak opatrzone jak garbus (oczywiście tylko mk. I)
~zadowolony
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Jeśli ktoś chce mieć nowoczesne i "szpanerskie" auto tego nie polecam. Zachęcam do kupna czegoś z innej półki. To jest samochód, który ma jeździć za niską cenę i być niezawodny.
~Zakochany ( po zakupie Reni...)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Nie chcę innego. Kto raz miał piątkę nie chce zmienić na nic innego... Dlatego nie kupujcie proszę (im więcej do sprzedania tym niższe ceny ;) , nie kupicie wy, to kupię ja...)...
~Jacek
Hatchback 1.1 45KM 33kW
oprócz silnika, który już chodzi jak zegareczek, polecam ten samochód, zwinny, mały, można nim wyczyniać cuda