Ocena kierowcy - Renault 5 II

ZOZO20 EMEIL: arczi.maki@wp.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1987
Renault 5 II 1.7 75KM 55kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
JEST TO AŁTKO KTORE KOCHAM PONAD RZYCIE JAK JE SZPRZEDAM TO TYLKO WTEDY GDY KUPIE SE PEGOTA 206 Z SILNIKIEM 1800 HEHEHE>>>>>>>>
ałtko to ma wspaniale przyspieszenie ciagnie do 140 potem jusz toszke gorzej ale maksymalnie jechalem 190 mialem wrazenie ze zaraz odlece zdecydowanie za szybko na tak amly samochod heheh
5 biegowa skrzynia od 1 do 4 jak na turbinie tylko trzba trzymac samochod na wysokich obrotach a piatka to juz tylko tak jest zeby byla >>>>>> zeby mozna bylo czasem se ekonomicznie pojezdzic
niema co narzekac no moze kancowki drazkow tylko ale nic pozatym a ni i lozyska bo to musialem wymienic a wszytko jest ok:) ZAIESZENIE UMNIE JEST SPORTOWE I PRZY NISKO PROFILOWYCH OPONACH TRZYMA SIE DROGI WSPANIALE POPTOSTU JEDZIE SIE NIA JAK PO SZYNACH MOGE SPOKOJNIE ZBIERAC ZAKRETY
TAK JAK W KARZDYM SAMOCHODZIE NIC NADZWYCZAJNEGO
WENTYLATOE TROSZKE GŁOSNY ALE TO TRZEBA ZMIENIC PEWNIEŁOZYSKO ALE NIE MOGE SIE DO TEGO ZABRAC DOSC SZYBKO SIE NAGRZEWA JESSZCZE MALYM SZCZEGOLEM JEST TO ZE GRZEJE TYLKO DWOMA BOCZNYMI NAWIEWAMI A SRODKOWYM NIE >>> NIE WIEM CZYTAK POWINO BYC ???
WYGODNIE DUZO MIEJSCA 4 OSOBY SPOKOJNIE MOZE JECHAC NAWET W DŁUGIOR TRASY
PRZY NISKICH OBROTACH SILNIKA JEST OKEJ ALE JAK TYLKO SINIK WCHODZI POWYZEJ 4 TYS OBR TO ZACZYNA HUCZEC A I JESZCZE PRZY DURZYCH PREDKOSCIACH SŁYCHAC SZUM OPON
TRUDNO MI MOWIC O SAPLANIU BO NIGDY NATO NIE ZWRACALEM ZBYTNIO UWAGI ALE MOJA RENIA PALI GDZIES OKOLO 10 L GAZU NA 100 KM PRZY BARDZO CIEZKIEJ NODZE HEHEHEH
NARAZIE JESZCZE MNIE NIE ZAWIODAŁ A MAM TEN SAMOCHOD JUZ 4,5 ROKU I NIGDY NIE STANELEM W SZCZERYM POLU NOM NIE LICZC RAZ BRAKU GAZU I ZARAZEM BRAKU PALIWA;)
JW WYMINA ŁOZYSK I TD a jesli chodzi o inne usterki hcetni udziele komus rady jak by co bo juz troszke mam te autko i znam je bardzo dobrze zeby nie mowic ze znam je lepiej niz samego siebie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.7 75KM 55kW [l/100km]

8,2