Oceny Renault 5 II

Oceny Renault 5 II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Renault 5 II

~budynprezes[a]tlen.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jestem naprawde zadowolony z tego pojazdu. Kupilem swoją Renatkę od mojego dziadka. Początkowo dziadek straszył mnie drogimi częściami, bo to francuz. Ale jakoś nie zauważyłem bym kiedykolwiek płakał z powodu wyskoich cen części. Z majstarmi w mojej okolicy nie jestem po imieniu, próbuje przez to powiedzieć że nie mam z nią problemów bym musiał po majstarch jeździć. Dziś jest 14.11.2007r., ostatni raz u majstra byłem rok temu sprawdzić...
~ijh
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Auto kupiłem za 3000 zł. w idealnym stanie z przebiegiem 80 tyś km. bez śladu rdzy w oryginalnym lakierze i zabezpieczeniu podwozia. Wiadomo parę złotówek trzeba włożyć żeby jeździć bezawaryjnie. Przejechałem 50 tyś km. i jest cacy.
~mkow
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Nie ma rzeczy absolutnych i każda ocena musi mieć kontekst. Znam bardziej udane auta, ale z perspektywy czasu trzeba odadać sprawiedliwość marce. Ładny, specyficzny, niedrogi w użyciu, ale potrafi zawieść i to nie raz. Bo naprawisz jedno, a dopadnie cię coś z innej beczki.
3,5
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nie łudźcie się gt turbo to autko dla fanatyków. Pali ile wlejesz, ale tyle frajdy co to auto, jeszcze żadne mi nie dało (6,7 sec do 100km/h). Jeżeli chcesz mieć zabawkę i poświęcić jej sporo czasu,serca, cierpliwości i pieniędzy - zdecydowanie polecam. Również jako auto na co dzień może się nadać, ale wtedy nie polecam wzmacniać. W razie pytań - mic.lup@wp.pl
3,4
~JK
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie Renault 5 to sympatyczne autko, niestety już wiekowe. W konstrukcji i rozwiązaniach technicznych widać charakterystycznie pomieszanie lat 80 i 90. Auto raczej dla pasjonatów, godne polecenia są wersje sportowe oraz auta tzw. fazy drugiej.
~WTQ
Hatchback 1.7 75KM 55kW
MAM JĄ TRZYNAŚCIE LAT, I NA PEWNO BEDĘ JĄ MIAŁ KOLEJNE 13 LAT. BUDA JEST OCYNKOWANA, POJĘCIE KOROZJI JEST TEMU SAMOCHODOWI NIEZNANE. SUPER SILNIK, NIEZAWODNE PODZESPOŁY, SYMPATYCZNE WRAŻENIA Z JAZDY TAK PODSUMOWAŁBYM TEN MODEL RENAULT
Dziennik kosztów dla Renault 5 II
10,3
~Janek
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Posiadam to autko od lutego 2005 sprowadziłem z niemiec z małym przebiegiem (115 000) przejechałem 10 000 km i nei narzekam.Najgorsza jest tylnia półka trzaskająca i czasami latające szyby(ale to tylko drobiazgi) jak na taki mały silnik bardzo elastyczna.Nie ma nic lepszego w tej klasie i za taką małą cenę.Pozdro dla wszystkim r5-tkowiczow.
~P. ze Śląska
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie sympatyczne autko, nielubiane przez złodziei więc śmiało zostawiam go w nocy na mieście... ;P U przechodniów wzbudza czasem uśmieszek (bardzo zadbane i w 100% orginalny wygląd) a u kierowców którzy sięspodziewają że jest przestażałą kaczuchą mułowatym z silnikiem 1.1 podziw i zawstydzenie gdy ich wyprzedzi (nie rzadko nowego Focusa, nowe Megane, Clio, 206, 107, C1, C2, C3... czy inne podobne auta). Krótko i treściwie... małe a duże,...
3,3
~rene
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
taka francuska mydelniczka, mało pali, silnik nie ma co narzekać, niektóre elementy ciężko wymienić, trudny dostęp - sprzęgło, 1600 za mała moc silnika lepszy jest 1900 d, ceny części w oryginale - kosmos zamienniki - przystępne ceny, karoseria 17 lat trzyma sie dobrze - stoi pod chmurą
2,9
~4321Horacy
Hatchback 1.1 49KM 36kW
doskonale autko do nauki jazdy oraz do dojazdow do pracy,ekonomiczne i proste w obsludze czesci tansze niz mozna sie spodziewac kpl tlumikow-170pln pklhamulcow przednich 120pln