Oceny Renault 9

Najnowsze oceny Renault 9

4,1
~silva
Hatchback 1.4 60KM 44kW
świetne autko ale niestety miałem stłuczkę:( chętnie, kupię Renault R9 lub R11, może być też uszkodzony, fajnie by był jak by był srebrny;) Czekam na propozycje, mogę ewentualnie też się zamienić na inną rzecz np. telefon KONTAKT; strefax11@poczta.onet.pl gg: 10481011 nr. telefonu; 694339333
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Kupiłem go za 170zł (sto siedemdziesiąt)po lekkiej stłuczce i od tej pory mało co się psuje, jest komfortowy. Nadaje się do miasta jak i na trasę. W przedziale cenowym do 2500zł nie ma bardziej komfortowego i niezawodnego auta.
3,5
~Masahista z konieczności
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Miałem 15 letniego malucha i był mniej psujny od tego latawca. Konfort jazdy jednak nieporównywalny. Rozumiem że 20 letnie auto będzie usterkowe ale mie przypuszczałem, ze aż tak. Mam warsztat i wszystko robię we własnym zakresie inaczej koszty napraw przerosły by koszty zakupu przynajmniej dwukrotnie.
~RaQ z Gorlic
Hatchback 1.7 95KM 70kW
Dostałem ten samochód od mojego ojca. On go meczył ciągłymi wytjazdami za granice przez 10 lat. Ja nim jeżdze od 3 lat a mam 21 lat i jak na studenta to auto jest bardzo tanie w utrzymaniu, spalanie jest niskie a i prawie nic sie nie psuje(czasem rdza zjada błotniki)
3,5
~Didi_23
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
jako pierwszy samochód idealna, duża, wygodna, pakowna, wspaniała na dłuższe wycieczki oczywiście pamiętajmy, że to jest 22 letni samochod (więc wycieczki w granicach rozsadku). Poprostu do tego samochodu trzeba miec serce wtedy odpłaci sie tym samym
~kuba1
Hatchback 1.4 60KM 44kW
auto za 600 zł z gazem to super zakup ,jezdzi się wygodnie , silnik dosyć mocny ,tylko troche zgnity ale te auto ma 22 lata auto jest dla kogoś kto zbiera na coś nowszego i potrzebuje pojezdzic pare miesiecy
~Ajfel
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Kiedyś handlowałem z kimś autkami i naprawde jeździłem już wszystkim. Jeśli ktoś to czyta i chce zadecydować co sobie kupić to naprawde gorrąco polecam ja go kupiłem za 600zł a co można za taką kaske kupić? dobrego malucha? Poldka beż gazu? hmm nie ma co porównywać jeżdzi naprawde super jak za taką kaske , zresztą jak bym chciał kupić taką w idealnym stanie to myśle że 1500zł by mi wystarczyło. Gorrąco polecam.
~Draco.665@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Auto wyceniam na jakies 700zl. Kupic mozna za to tylko kiepskiego maluch, a jesli porownac komfort jazdy... Nie oddalbym tego auta za 10 maluchow. Bede nim jezdzil,az silnik padnie,albo wypadna fotele ze srodka :D
~maciek1976
Hatchback 1.4 60KM 44kW
tak jak pisalem pąby gwarancyjne na silniku same ze starości odpadły. to auto było u mnie w rodzinie od 1986r, (a rok produkcji to 1985) jeździło sie dobrze . nie ma innego samochodu który bym ponownie chciał kiedyś kupić ( no chyba że nowe RENAULT 9 GTL ) !!!!! HE HE HE !!!!
~Zadowolony użytkownik!! :)
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Oj gdyby jeszcze produkowali... Blacharka rewelacja :), silniki wytrzymałe i dosyć mocne :)!! Świadczy wiek i aktualny stan (jeszcze bez remontu). Gorąco polecam!! Kupujcie jeśli macie okazję :]