Ocena kierowcy - Renault 9

Didi_23, 17 lat temu
Silnik 1.6 D 55KM 40kW
Rok produkcji 1984
Renault 9 1.6 D 55KM 40kW 1982-1988 - Oceń swoje auto
jako pierwszy samochód idealna, duża, wygodna, pakowna, wspaniała na dłuższe wycieczki oczywiście pamiętajmy, że to jest 22 letni samochod (więc wycieczki w granicach rozsadku). Poprostu do tego samochodu trzeba miec serce wtedy odpłaci sie tym samym
Nie wiem czy dobrze wybrałam moc silnika ale nie chce mi sie juz szukac dowodu rejestracyjnego
W mojej Renci dalej nazywanej Pszczółką wrzucic wsteczny to prawie ze graniczy z cudem, ale w kryzysowych sytuacjach zawsze mi wskoczył. co do reszty biegów chodza b ardzo lekko i sprawnie czasami trzeba 4 docisnąć
Trzeba chwilke poczekać aż sie nagrzeje, ale potem daje ostro, że trzeba przykręcać
Jestem wysoka i fotel mam maksymalnie przesunięty do tyłu, ale jakoś sobie radze choć mogłoby być więcej miejsca na nogi
Jak na diesla nie jest taka głośna. Pogadać i posłuchać muzyki można nawet przy otwartych szybach :-)
W sumie to nie liczyłam, ale na mieście bedzie tak ok 5-5,5 l/100km
W tym samochodzie tylko drobiazgi sie psują. Jak mam coś wymienić to klamki u drzwi, klapy przeciwsłoneczne nad kierowcą i pasażerem itd
Przez 3 lata jeżdzenia, niekiedy nawet po więcej niż 100km dziennie, nigdy nie popsuła sie na trasie, nie staneła, nie złapała gumy poprostu nic. Nie wiem moze mam szczescie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 D 55KM 40kW [l/100km]

5,1