Ocena kierowcy - Renault Espace V Van

Silnik 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Rok produkcji 2015
Renault Espace V Van 1.6 Energy dCi 160KM 118kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : R link, czujniki, klimatyzacja
Ładny samochód, niestety ma mnóstwo niedociągnięć. Drugi raz nie zdecydowałbym się na zakup.
To chyba najlepszy element tego samochodu, pomimo małej pojemności pcha tą stodołę do przodu zużywając bardzo rozsądne ilości paliwa. Jest przy tym świetnie wygłuszony, pracuje gładko , momentami można zapomnieć że to diesel
bliżej jej do klasycznego automatu niż do skrzyni dwusprzęgłowych vw, trochę wolna
Buja jak na łodzi, w małe nierówności i dziury wpada z impetem, ogólnie kierowanie mogę określić jako przyjemnie leniwe bardzo miękkie
dobra i tyle, duże lusterka kamera cofania robią robotę. Czujniki parkowania działają z opóźnieniem
Katastrofa, brak schowków na drobiazgi, butelki kubki, stolików nie ma nawet w akcesoriach do dokupienia, szuflada przed pasażerem - bezsens, schowek w podłokietniku pojemności chyba wiadra. Generalnie temat zaniedbany
Klima żyje swoim życiem
Jak na duże kombi to bardzo dużo miejsca, ale jak na auto które nazywa się Espace i ma pomieścić 7 pasażerów - to już nie. Mało miejsca nad głowami z przodu i z tyłu. No i te fotele - tragicznie niewygodne bez trzymania bocznego, zerowe podparcie lędźwi, za miękkie
do 100 km/h jest ok później robi się głośno
mało pali, poza tym co chwilę jakaś usterka mam auto na gwarancji która jak się skończy to sprzedam
Drogi w zakupie wręcz przepłacony, kupiłem używany sporo taniej więc nie płaczę specjalnie. Cena nowego nie odbiega chyba za bardzo od Sharana czy Galaxy jakoś na niekorzyść chyba tak.
Co trochę coś
jeszcze nie miałem