Oceny Renault Express I 1.4 58KM 43kW 1985-1998

Najnowsze oceny Renault Express I 1.4 58KM 43kW 1985-1998

3,8
~m.raf@wp.pl rafał
Furgon 1.4 58KM 43kW
niezły samochodzik do małego biznesu i przewożenia ładunków na niewielkie odlełości. W sumie dość ekonomiczny i niedrogi w utrzymaniu.Trzeba przyznać że wyjątkowo przyjemnie siedzi się za kierownicą i fajnie prowadzi.Potrafiłem nim pokonać nawet 900 km trasy dziennie. Silnki dobrze reaguje na operowanie pedałem gazu i własciwie można poruszać się z minimalnym uzywaniem hamulców co już nie zdarza się we współczesnych samochodach z przejściem...
~gucio
Furgon 1.4 58KM 43kW
moim zdaniem jest to auto bardzo funkcionalne iprzestronne niezawodne ekonomiczne
~rapid39@interia.pl
Furgon 1.4 58KM 43kW
i co tu komentowac , po prostu jest dobry , po 760.000 km , wymieniam silnik na nowy i tyle , jest to jedyna poważna naprawa , ale ma prawo !!! w końcu pracuje jak kon u mnie
3,6
~www.kgrzeda@wp.pl
Furgon 1.4 58KM 43kW
Samochodzik zwinny aczkolwiek wymaga poświęcenia troche czsu.Napewno dla znającego trochę mechaniki przyjemne z pożytecznym
~bazyltatoo@wp.pl
Furgon 1.4 58KM 43kW
Autko bardzo fajne. Wygodnie tym sie jezdzi w dluzsze trasy.
~schiwa7891@interia.pl
Furgon 1.4 58KM 43kW
Dobry jest przy zwiedzaniach...dobre oszklenie gwarantuje zadowolenie z wycieczek (gwarantuje)...!!!!!!!!!!!!!!
3,6
~marian
~Felus
Furgon 1.4 58KM 43kW
Samochód całkiem niezły. Ma kopa... Prawko mam dokładnie od dziś i troche nawstawialem... ogolnie samochod bardzo niezawodny. Nalezy on do moich rodziców. Co do awaryjnosci to niestety.. jest awaryjny. Aktualnie jezdze na uszkodzonej pompie paliwa. troche szarpie ale jest ok. samochod i tak jest doskonały. (Silnik)
~fajnywozik
~Adam
Furgon 1.4 58KM 43kW
Samochód jest bardzo ekonomiczny!!! Pozwala zoszczędzić dużo kasy. Polecam złożenie wakuometru!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )