Lista ocen Renault Fluence Sedan 1.6 16V 110KM 81kW od 2009 (52)

3,4
~Jacek
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Ocena musi być jednak zła ze względu na problemy z uruchamianiem samochodu i brak rozwiązania problemu przez serwis pomimo trzech wizyt z transportem na lawecie...
~hombre
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Jestem raczej zadowolony, ale naprawdę przekonam się o wartości tego samochodu za kilka lat i kilkadziesiąt kkm.
~Rafał T.
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
To moja druga opinia. Pierwszą napisałem niedługo po kupnie auta w 2011 roku. Od tej pory nie zmieniło się nic, to kawał więcej niż przyzwoitego auta za bardzo rozsądne pieniądze.
~PaPer
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Samochód jest bardzo wygodny a przy tym dobrze wygląda. Dla spragnionych mocnych wrażeń dzieciaków sie nie nadaje, ale dla wiecznie młodych owszem :-)
~Adam z Wa-wy
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Silnik może nie porywa osiągami, ale jest moim zdaniem oszczędny - mój egzemplarz spala średnio w mieście 8,3 l/100km co jest bardzo miłą niespodzianką w stosunku do danych producenta, gdzie podają 8,8 l/100km - przykładowo mój poprzedni samochód, golf V 1.6 fsi, spalał średnio w mieście 9,5 l/100km benzyny 98-oktanowej (a 95-ki spalał ponad 13 litrów!). (Silnik)
~Smoczyński
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Gama silników benzynowych mogłaby być większa lecz silnik 1.6 wydający sie nieco słaby jak na gabaryty samochodu okazał się zaskoczeniem . Auto rozpędza sie do 100km/h już w 11.5 s . auto bezproblemowo osiąga prędkość 190 km/h (sprawdzałem jadąc drogą na wyszków) . Średnie spalanie ze 250 km wyszło 7.8 więc nie wypadło najgorzej (w tym przejazdy po miastach). (Silnik)
~staż 34L
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Dwustrefowa klima jest super wydajna. Nadmuch na tylne siedzenia poprawia komfort pasażerom z tyłu. Radio z bluetooth, sterowne przy kierownicy, jest ok. Do tego tempomat. Duży bagażnik. Do tego przyzwoite wykończenie wnętrza. Tak więc zalet jest wystarczająco dużo.
4,1
~Benc
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Super stosunek cena / jakość, wygodny duży samochód do spokojnej jazdy.
3,5
~Mallkavian
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Fluence to auto dla osób które cenią komfort, nie mają sportowych aspiracji ale co warto podkreślić nie dostają białej gorączki na skutek odwiedzin warsztatu z powodu mniejszych usterek od czasu do czasu.
~Grzegorz
Sedan 1.6 16V 110KM 81kW
Zgodnie z katalogiem silnik dla spokojnej jazdy managera. Uczucia sportowego się tu nie poczuje. Potężny mankament: potężne opóźnienie reakcji na pedał gazu, ponoć w związku z elektronicznym sterowaniem. (Silnik)
Renault Fluence Sedan