Ocena kierowcy - Renault Fluence Sedan

seth, 8 lat temu
Silnik 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
Rok produkcji 2011
Renault Fluence Sedan 1.5 dCi FAP 90KM 66kW od 2009 - Oceń swoje auto
Karoseria : Całokształt w tak niskiej cenie, podobny wv kosztował by 10-15 tyś więcej a i tak byłby gorzej wyposażony.
Zawieszenie
Nie ustępują niemieckim rywalom a jest zdecydowanie tańszy. Problemy z silnikiem 1.5 dCi praktycznie zostały rozwiązane. Powrót do klasycznych sprawdzonych rozwiązań (kluczyk a nie karta, ręczny zwykły a nie elektryczny, zegary klasyczne a nie wyświetlacz lcd itp.) spowodował znaczny wzrost bez awaryjności auta i obniżenie kosztów serwisu.
Troszkę za słaby w wersji 90KM, ale za to oszczędny (niskie spalanie) i tani w eksploatacji 9 brak dwumasy, turbina o stałej geometrii). FAP z 5tym wtryskiwaczem więc całkowicie bezproblemowy i bezawaryjny nic się nie dolewa itp.
Zwykła, klasyczna żadnych problemów.
Zrobiło się trochę sztywno ale daje radę na polskich dziurach.
Jak dla mnie bardzo dobra.
Wszystko na swoim miejscu, proste i czytelne, tak ma być.
Klima działa bez problemu, ogrzewanie mogłoby być lepsze ale w małym dieslu tak to już jest że długo jest zimno, jak ma mało palić to nie ma z czego ogrzewać.
Dorośli z przodu, 2 dzieci z tyłu więcej nie sprawdzałem.
Wnętrza ok, ale silnik to poezja, miałem fabię 1.9 tdi więc wiem co to klekot, tutaj jest o wiele ciszej, szczególnie na zewnątrz. Ostatnio wysiadałem z zapalonego auto i podjechał passat 2.0tdi to myślałem że stado kaczek mnie oblazło, klekot vw jest nie do zniesienia!
Bardzo niskie jak na współczesne auto. Polecam
Wystarczający, drobne mankamenty z pewnością rekompensuje zauważalnie niższa cena niż u konkurencji.
Nie spotkałem się.
Nie spotkałem się.